• Arama

Metro Gastro Dergisi Artık Dijitalde

3 ayda bir çıkan yemek kültürü dergisi Metro Gastro’yu artık online olarak okuyabilirsiniz.

Metro Türkiye’nin yıllardır sevilerek takip edilen ve yemek kültürüne odaklı dergisi Gastro Metro, artık dijital bir yayın olarak gastronomi tutkunları ile buluşuyor! Türkiye’de bir ilk olarak yemek kültürünü evrensel ve çok katmanlı bir derinlikle ele alan Gastro Metro, mutfak kültürüne ait öğeleri yerinde inceleyerek mercek altına alıyor.

Zengin içerikleri ve farklı bakış açılarıyla 2008 yılında Gourmand Cookbook Awards gibi prestijli bir ödül töreninde dünya ikincisi olmayı başaran dergi, yöre mutfaklarından duyu ve gastronomi arasındaki ilişkiye, yemek teknolojisinden ve halk kültüründe gastronomiye kadar gastronominin her alanına hitap eden içerik serilerine sahip. Dergide aynı zamanda Gastronometro şeflerinin özel tariflerine de yer veriliyor. Her 3 ayda bir yeni sayısını bulabileceğiniz Gastro Metro’nun geçmiş tüm sayılarına da ulaşmanız mümkün.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.