• Arama

Bulgari'nin Yeni Mücevher Koleksiyonu: Cinemagia

Bulgari’nin, İtalyan sinemasından ilham alan yeni mücevher koleksiyonu Cinemagia ile tanışın.

Birçok filmde rol alan Bulgari, bugüne kadar sinemada cesur kadın figürleriyle kendini gösterdi. The Visit filmindeki Ingrid Bergman'dan Casino'daki Sharon Stone'a, Bulgari’nin ihtişamlı koleksiyonları, ikonik filmlerin unutulmaz anları ile bağdaştırıldı. Işıltılı Roma cazibesiyle Bulgari, görkemli kırmızı halı görünümlerinde de başrol oynadı. Eşsiz Bulgari tasarımları, şimdi de yeni ve büyüleyici High Jewelery koleksiyonu Cinemagia ile karşımıza çıkıyor.

İtalyan Maison’ın beyaz ekranla tutkulu ilişkisine vurgu yapan Cinemagia koleksiyonu, en iyi filmlerin merkezinde yatan sonsuz yaratıcılığı ve vizyoner uzmanlığı ön plana çıkarıyor. Bulgari, Roma’nın destansı ruhuyla beslenen muhteşem Cinemagia koleksiyonu ile bir kez daha imkansızı gerçeğe dönüştürüyor.

Cesur ve daha önce görülmemiş renk kombinasyonları, değerli taşlar ve sanat eserlerinden alınan ilhamla yaratılan koleksiyon, büyük bir ustalıkla işlenmiş. Cinemagia koleksiyonu, ikonik filmlerin tüm güzelliklerini yakalayarak, görenleri büyüleyici bir yolculuğa çıkarıyor.

Yeni koleksiyonu ile Bulgari, kendini İtalyan sinemasının en iyileriyle bütünleştiriyor. Sinemanın sonsuz olasılıklarına ve sihirli dünyasına dikkat çeken marka, Fellini filmleri aracılığıyla Roma’nın merkezine ve Trevi Çeşmesi'nin ihtişamına yolculuk yapıyor. Koleksiyondan parçaları takanlar, kendi filminin kahramanı olduğu, büyülü ve sıra dışı bir dünyaya adım atıyor.

Bulgari’nin Yüksek Mücevherat’taki sınırsız hayal gücü, ölçülemez teknik yaratıcılığı ve hiç tükenmeyen tutkusu, Cinemagia'da yeni ve cesur bir sanat görüşü yaratıyor. Saatlerce çalışma gerektiren tasarımlar, kullanıcısını büyüleyici bir sahne yıldızına çeviren şaheserlere dönüşüyor. Bulgari’nin değerli taşlar konusundaki mahareti, Cinemagia koleksiyonu ile bir kez daha kendini kanıtlıyor. İtalyan Maison’ın destansı ruhu ile birlikte, zarif zümrütlerin göz alıcı tonları özel olarak üretilmiş parçalarda bir araya geliyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.