• Arama

Dior’un En Yeni Mücevher Koleksiyonu: Gem Dior

Dior’un büyüleyici lüks mücevher koleksiyonu Gem Dior, Venedik Palazzo Labia’da görkemli bir balo ile görücüye çıktı.

Victoire de Castellane, Dior Joaillerie’nin 20. yıldönümü için markanın en büyük lüks mücevher koleksiyonu olan ‘Gem Dior’ koleksiyonunu tasarladı. Fransa ve İtalya kültürlerini bir araya getiren bir baloda sergilenen koleksiyon, mücevher dünyasında çok ses getirdi. Etkinlikte, Gem Dior mücevher koleksiyonunun yanı sıra Kreatif Direktörü Maria Grazia Chirui’nin on dokuz elbiseden oluşan özel kreasyonu da bu etkinlikte sergilendi.

Gem Dior Koleksiyonu

Doksan dokuz parçadan oluşan Gem Dior koleksiyonu elmas, yakut, zümrüt ve safir dışında lal, tanzanit, turrmalin, rubelit gibi değerli taşlardan oluşuyor. Tasarımlarda; polikrom oyunları, renk geçişleri ve monokromatik detaylar dikkat çekiyor. Venedik’te Maria Grazia Chiuri’nin elbiseleri ile sergilenen yeni mücevher koleksiyonu, sadeliğe, renk ve ışık oyunlarına vurgu yapıyor. Bu eşsiz tasarımlar, teninize mükemmel bir ışıltı veriyor.

Maria Grazia Chirui Kreasyonu

Mücevherlerle beraber tanıtılan Maria Grazia Chiuri’nin özel kreasyonu, tül, şifon ve tafta ile tasarlanan elbiseler, bel vurgulu tasarımlar ve yaklaşık yirmi metre kumaş kullanılan tasarlanan kabarık etekler ile ikonik Dior silüetine gönderme yaptı. Pudra rengindeki elbiseler, J’Adior ayakkabıları ile kombinlendi ve Gem Dior mücevherleri ile eşleşti. Ortaya unutulmayacak, görkemli görünümler ortaya çıktı.

 

 

Yüzyılın Balosu

Fransız marka, koleksiyonu tanıtmak için Venedik Palazzo Labia’da Fransa ve İtalya kültürlerini bir araya getiren “Yüzyılın Balosu”nu yeniden canlandırdı. “Yüzyılın Balosu”, Christian Dior’un 1951’de Salvador Dalí için tasarladığı kostümleri sergilediği baloydu...

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.