• Arama

Giambattista Valli ve H&M İş Birliği Yapıyor

2019 Cannes Film Festivali’nde duyurulan Giambattista Valli ve H&M iş birliğini keşfedin.

H&M’in bir sonraki tasarımcı iş birliği, güzellik ve sofistikelikte uzman olan Paris merkezli tasarımcı Giambattista Valli ile olacak. Bu haber, 23 Mayıs gecesi Cannes’da gerçekleşen amfAR galasında duyuruldu. Giambattista Valli ve H&M Kreatif Danışmanı Ann Sofie Johansson kırmızı halıda Kendall Jenner, Chris Lee (Li Yuchun), Chiara Ferragni, H.E.R., Bianca Brandolini d’Adda ve Ross Lynch ile birlikte yürüdü.

Yıldızlar Giambattista Valli x H&M iş birliğinden sınırlı sayıda sunulan ilk parçalar arasından en görkemli elbiselerle yer aldı. Sınırlı sayıda olan koleksiyon, 25 Mayıs’ta 12 seçili seçili mağazada ve hm.com’dan satın çıkıyor. Giambattista Valli x H&M koleksiyonunun tamamı ise, dünya çapında 7 Kasım 2019’da satışa sunulacak.

 

 

 

“Bu iş birliğinden heyecan duyuyorum! H&M stil vizyonumu ve güzellik algımı daha geniş kitlelere ulaştırmak adına bana bir fırsat veriyor. Amacım güzelliğe olan sevgimi paylaşmak ve herkesin ‘mutlu anlar’ının bir parçası olmak ve tüm dünyada sevgi hikayeleri yaratmak”  –  Giambattista Valli.

Roma’da doğup büyüyen Giambattista Valli kendi adıyla ilk koleksiyonunu 2005’te Paris’te sundu. Onun dünyası şimdi hazır ürünler, haute couture ve aksesuar ürünlerini içeriyor. Valli için H&M ile iş birliği yapmak bir ilk olmasının yanı sıra Valli’nin erkek giyime dair ilk macerası olma özelliği de taşıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.