• Arama

Pronovias Kreatif Direktörü Hervé Moreau'dan Gelinlere Özel Tavsiyeler

Pronovias Kreatif Direktörü Hervé Moreau, 2020 Pronovias Cruise koleksiyonunu ve gelin adaylarını bekleyen en yeni trendleri anlattı.

Lüks gelinlik tasarımının global lideri Pronovias, 2020 Pronovias Cruise koleksiyonunu sunuyor. ‘Işıkların Dansı’ konseptinden yola çıkan koleksiyon ilhamını geceleri ışıldayan sihirli yıldızlardan alıyor. Pronovias Kreatif Direktörü Hervé Moreau, hafifliği yeniden tanımlayan 2020 Pronovias Cruise koleksiyonunu gelinlere gece boyu dans edebilme imkanı sağlama amacıyla gelmiş geçmiş en ışıltılı koleksiyonu olmak üzere tasarladı. Biz de Pronovias Kreatif Direktörü Hervé Moreau’ya koleksiyon ve en yeni gelinlik trendleri hakkında merak ettiklerimizi sorduk.

Pronovias’ın 2020 Cruise koleksiyonunuzu anlatır mısınız? Hangi materyaller ön planda?

İlhamımı saattan almayı seviyorum. 2020 Dancing Light Cruise koleksiyonu için Van Gogh ve “Yıldızlı Gece” tablosundan ilham aldım. Bu yılki koleksiyon daha parlak ve hafif; böylelikle gelinlerimiz gece boyunca rahatlıkla dans etmenin tadını çıkarabiliyor. Tasarımlarımız; düğüne, mekana ve kadınların kişiliğine bağlı olarak değişiyor. Harika ve şık smokinlerden zarif tulumlara, gösterişli ve payetliden daha sade kokteyl elbiselerine kadar farklı stil türlerimiz var. Bu sezon lame, brokar, tül kombinasyonlu dantel, pastel renkler, farklı boncuk çeşitleri, renkli boncuklar ve parıltılar ile çalıştım.

Son koleksiyonunuzun içinde favori gelinliğiniz hangisi?

Bu sene, imza niteliğindeki deniz kızı gelinliklerimizin içerisine yerleştirilmiş korseler “The Inner Slimmer” adı altında ilk kez bir koleksiyonda yer aldı. Kusursuz görünmenizi sağlayacak koleksiyon bu seneki favorim. Ayrıca, elbiselerde dramatik bir etki oluşturmak için yapılan dantel eklemeli gelinliklere ve kuyrukta veya duvakta boncuk kullanılan modellere bayılıyorum.

2019-2020 Sonbahar/Kış gelinlik trendlerinden bahseder misiniz?

Bohem ve romantik stile sahip olan gelinlikler yine ön planda olacak. Bunun yanı sıra minimal yani sade ama şık gelinlikler trend olacak. Detaylarda ise kayık yaka en çok görülenlerden olacak.

Mükemmel gelinliği bulmak için vereceğiniz ipuçları neler?

Beğendiğiniz gelinliği giyin ve selfie çekin! Böylece fotoğraflarda nasıl çıkacağını anlarsınız… Ayrıca gelinlik düğün mekanına uygun seçilmeli. Yani ilk olarak mekanı sonra gelinliği seçin.

Türk kadınları daha çok gelinlikleri tercih ediyor?

Türk kadınları daha çok ışıltılı gelinlikleri tercih ediyor. Ben de onlar için sadeliğin ve ışıltının bir arada olduğu modeller tasarladım. Bu modellerin içerisinde görkemli ve gerçek bir prenses gibi görünüyorlar. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.