• Arama

Çeşme/Alaçatı’nın En İyi Beach Club'ları

Çeşme’nin en iyi beach club’larını bir araya getirdik.

Bu yaz tatil için yolunu Çeşme’ye düşürecek olanlar için en iyi beach club rehberi hazırladık. Gitmeden önce göz atmanızı öneririz.

Esnaf On The Beach

İstanbul Maslak ve Alaçatı Köyiçi’nden tanıdığımız Esnaf, restoran havasından sıyrılarak, şimdi de Çeşme Altınkum’da, “Esnaf On The Beach” ismiyle beach club olarak hizmet veriyor. Ufak ırk evcil hayvanları kabul eden hayvan dostu mekana yalnızca 16 yaşından büyükler girebiliyor. Restoran kısmında alacarte menü sunuluyor. Kapı açılışı 10:30 olan mekan, güne happy hourlar ve çeşitli eğlencelerle devam ediyor.

Giriş Ücreti: 150 TL

Rezervasyon: 0212 777 00 99

Fly-Inn Beach

Birbirinden farklı plajları, barları, yiyecek-içecek çeşitleri ve aktivite imkanlarıyla Fly-Inn Beach, 2500 kişilik kapasitesi ile Altınkum mevkiinde yer alıyor. Ünlü DJ’lerin konuk olduğu dikkat çekici plaj eğlencelerinin yanı sıra sporseverler için de crossfit ve kardiyo gibi çeşitli seçenekler sunuyor. Kapılarını sabah 9’da açan mekanda akşam üzeri happy hour başlıyor ve gün 00:00’da kapanıyor. 

Giriş Ücreti: 90 TL 

Rezervasyon için: 0232 722 22 98

Before Sunset Beach

Açıldığı 2013 yılından bu yana Türkiye’nin en gözde plajları arasında yer alan Before Sunset Çesme’nin en temiz ve sakin koylarına sahip Ovacık köyünün Azmak koyunda bulunuyor. 500 kişilik şezlong kapasitesi 200 kişilik restoran ve 8 adet bungalovuyla müşterilerine kaliteli hizmet veren Before Sunset, özel bir butik plaj deneyimi arzulayanlar için ideal. 

Giriş Ücreti: 50 TL 

Rezervasyon için: 0532 173 5518

Spiaggia Grande

Geçtiğimiz sezonlarda Alaçatı’nın popüler mekanlarından olan Spiaggia Grande, 2019 sezonunda da konser organizasyonları ve restoranından çıkan yemekleri ile tecrübe edilmesi gereken yerlerden. Başta Mikanos olmak üzere Ege adalarında yazlık mekan tasarımlarıyla tanınan Marilena Rizou’nun konsept mimarlığını üstlendiği mekan, 500 şezlongu, 12 VIP locası ve 4 deniz locası ile hayal ettiğinizden daha fazlasını sunuyor.

Giriş Ücreti: 90 TL (Bir içki dahil)

Rezervasyon için: 0530 088 4111

Fun Beach Club

2008 yılından beri altın renkli kumun berrak Ege denizi ile buluştuğu Altınkum bölgesinde hizmet veren Fun Beach Club, kendinizi evinizin arka bahçesindeymiş gibi rahat hissedebileceğiniz bir plaj. Yayıldığı 30.000 metrekare alan içinde 2 restoran, 4 bar ve su sporları merkezi ile ziyaretçilerini mutlu eden mekanın dilerseniz konaklama imkanlarından da yararlanabiliyorsunuz.

Giriş Ücreti: 60 TL

Rezervasyon için: 0530 762 3199

Madeo Beach

Geçtiğimiz yaz yeni yerinde hizmet vermeye başlayan Madeo Beach, 2019 yazında eğlenceye kaldığı yerden devam ediyor. Çardak veya şezlong kiralayabileceğiniz mekanda isterseniz loca satın alabiliyorsunuz. Akdeniz ve Dünya mutfağı ile yöresel lezzetlerin sunulduğu mutfağından da leziz yemeklerin çıktığını ekleyelim. 

Giriş Ücreti: 100 TL

Rezervasyon için: 0531 901 5651

Zio Beach

Alaçatı Çark Plajı mevkiinde yer alan Zio Beach, 300 kişilik VIP ve 700 kişilik kumsal alanı ile hizmet veriyor. Plajdaki snack restoranı ve iki büyük barına ek İstanbul’un ünlü restoranı Papermoon’un şefi Guiseppe Presanni’nin ekibi ile birlikte mekanın içinde yer alan plaj restoranını işlettiğini söylersek mutfağının ne kadar lezzetli olduğunu da tahmin edersiniz.

Giriş Ücreti: 60 TL

Rezervasyon için: 0533 569 5933

Single Fin Yellow

Geçtiğimiz sezonlarda Alaçatı Port sörf okullarının hemen yanında hizmet veren Single Fin Yellow, 2019 sezonunu portun karşı kıyısında karşılamaya hazırlanıyor. İster sörf yapabileceğiniz ister dinlenebileceğiniz keyifli plajı ile mekan, renkli şezlongları ve farklı tasarımı ile dikkat çekiyor.

Giriş Ücreti: 50 TL (Belirtilen tutarı kartınıza yükleyerek içeride harcayabiliyorsunuz.)

Plage Isolée

Çeşme’de sessizlik arayanlardansanız gitmeniz gereken en özel yer, Plage Isoléee. buz gibi denizli ve incecik kumlu plajında detoks içeceği servis eden, yoga dersi veren ve sürpriz klasik müzik konserleri organize eden bir mekan. 2019 sezonuna 20.000 kitaplık kütüphanesi ile girmeyi hazırlanan plajda ister loca satın alabilir ister çardak veya şezlongda sükunetin tadını çıkarabilirsiniz.

Rezervasyon için: 0554 177 17 77

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.