• Arama

2019 Cannes Film Festivali'nde Bulgari ile Işıldayan Yıldızlar

Bu sene 72’ncisi düzenlenen Cannes film festivalinde, yine pek çok ünlü isim Bulgari mücevherleriyle göz kamaştırdı. 

Adèle Exarchopoulos

Bulgari elçisi Adèle Exarchopoulos, Cinemagia High Jewelry koleksiyonundan tercih ettiği, birbirleriyle uyumlu bileziği, küpeleri ve yüzüğünden oluşan setini, High Jewelry yüzüğü ile tamamladı.

Bella Hadid

Bulgari marka elçisi Bella Hadid, kırmızı halıyla bir bütünlük oluşturan kırmızı elbisesi ile bordo ve gümüş işlemeli küpeleriyle kırmızı halının en dikkat çekici isimlerinden biriydi.

Virginie Efira

Aktris Virginie Efira, High Jewelry Serpenti bileziği ve High Jewelry küpeleriyle tamamladığı yine High Jewelry yüzüğüyle dikkatleri üzerine topladı.

Maya Henry

Model ve aktris Maya Henry, Bulgari High Jewelry bileziği ve Fiorever küpeleriyle kırmızı halının parlayan isimlerinden biri oldu.

Carlo Sestini

Bulgari digital elçisi Carlo Sestini, Serpenti High Jewerly bileziği ve Viper yüzüğüyle görüntülendi.

Valery Kaufman

Model Valery Kaufman, Serpenti Medium High Jewels mücevherleri and Serpenti Seduttori saatiyle ışıldadı.

Praya Lundberg

Aktris ve model Praya Lundberg, Fiorever High Jewelry kolyesi ve High Jewelry yüzüğü ile ışık saçtı.

Bella Hadid

Bulgari marka elçisi Bella Hadid, 72. Cannes Film Festivali kapsamında gerçekleşen Dexter Fletcher’in Rocketman filminin gösteriminde High Jewelry Diva küpeleri, High Jewelry Serpenti bilekliği ve High Jewelry yüzüğüyle tüm dikkatleri üzerine çekti.

Selena Gomez

Kırmızı halıda Bulgari mücevherlerini tercih eden en dikkat çekici isimlerden biri Selena Gomez idi. Ödüllü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, 72. Cannes Film Festivali açılış seremonisi kapsamında gerçekleştirilen Jim Jarmusch’in The Dead Don't Die dünya prömiyerinde Bulgari High Jewelery Cinemagia kolye ve yüzüğüyle tüm dikkatleri üzerine çekti. Görünümünü ise yine High Jewelery küpeleriyle tamamladı.

Selena Gomez; Bulgari High Jewelery Cinemagia Koleksiyonu’nda bulunan parçalarıyla, görenlerde aynı bir film gibi, gerçeklik ve rüya arasında duygusal bir yolculuktaymış hissi yaratıyordu.

Nieves Álvarez

İspanyol marka elçisi Nieves Álvarez’in de Jim Jarmusch’un The Dead Don't Die dünya prömiyerinde tercihi Bulgari oldu.  Nieves Álvarez, High Jewellery Wild Pop yüzüğü, High Jewellery Parentesi yüzüğü, High Jewellery Serpenti bilekliği ve görünümünü tamamlayan Divas’ Dream küpeleriyle kırmızı halıda ışıldadı.

Nieves Álvarez, etkinliğin ikinci gününde gerçekleştirilen Ladj Ly’s Les Miserables gösteriminde de yine High Jewelry Serpenti küpeleri, yüzüğü ve Divas’ Dream bilekliğiyle ışıldadı.

Carla Bruni

Carla Bruni, Ladj Ly’s Les Miserables gösteriminde yeni High Jewelery Cinemagia Koleksiyonu’ndan küpeleri, High Jewelery Serpenti kolyesi ve bileklikleri ve Serpenti Seduttori yüzüğüyle göz kamaştırdı.

Blanca Padilla

İspanyol model Blanca Padilla da 72. Cannes Film Festivali kapsamında gerçekleşen Dexter Fletcher’in Rocketman filminin gösteriminde High Jewelery küpeleri, yüzüğü ve bilekliğiyle göz kamaştırdı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.