• Arama

2019 Güneş Gözlüğü Modelleri

2019 güneş gözlüğü trendlerini keşfedin.

Güneşli bir yaz gününde, yazlık giysilerimiz ile kombinlediğimiz aksesuarlardan biri trendlere uygun bir güneş gözlüğü! 2019 yazında öne çıkan güneş gözlüğü modellerini sizlere sunuyoruz.

Yuvarlak

İngiliz müzisyen John Lennon ile özdeşleşen yuvarlak gözlükler, zamansız trendlerin başında geliyor. Her büyüklükte ve farklı çerçeve seçenekleriyle bulabileceğimiz modellerin yanı sıra, köprülü modeller de son senelerde oldukça revaçta.

Çekik

Son zamanların en sıra dışı tasarımlarından biri, çekik gözlükler. 21. yüzyıl ruhunu taşıyan bu modelin tasarımında markalar, ağırlık olarak kadın müşterilerini hedef alıyor.

Köşeli

Güneş gözlüğü denilince herkesin aklında ilk canlanan köşeli çerçeveler, bildiğimiz en klasik modeller. Zaman içinde farklı cam tipleri veya çerçeve türleriyle birleşip çeşitlenen bu model, her sene trend listelerinde yerini koruyor.

Damla

Klasikleşmiş modellerden bir diğeri damla gözlükler. Tom Cruise, Top Gun filmindeki rolü sırasında, Ray-Ban marka Aviator damla modelli gözlükleriyle bir dönem genç kızlarının kalbini çalmıştı. O zamandan beri bu model, pek çok marka içinde karşımıza çıkmaya devam ediyor.

Kare

1970’leri geri getiren kare tasarımlar, bu senenin favori modelleri arasında yer alıyor.

Bonus

Büyük çerçeveleri geride bıraktık, bu sene büyük camlar moda! Sıra dışı büyüklükteki bu camlar, bu senenin en trend aksesuarlarından biri. Sofistike tasarımı, özgüvenli bir duruşla birleştiren bu model, yaz kombininizin en dikkat çekici parçası olacak!

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.