• Arama

2019 MET Gala’nın Işıldayan Mücevherleri

2019 MET Gala kırmızı halısında elbiseleri süsleyen en ışıltılı mücevherleri inceledik.

Abartının en doğal karşılandığı MET Gala’da, bu sene tema  “Camp: Notes on Fashion”dı. Amerikalı deneme ve roman yazarı Susan Sontag’ın 1964 yılında yazdığı “Notes on Camp” isimli kitabından yola çıkılarak belirlenen tema, yine ünlüler abartılı şekilde giyinmeye itti. Çünkü yazar kitabında Camp kavramını doğaldan uzak ve yapay olarak yorumlamıştı. Gecede en ihtişamlı kıyafetleri süsleyen en ışıltı mücevherleri inceledik.

Priyanka Chopra – Chopard

Priyanka Chopra, Chopard’ın “Copacabana” koleksiyonundan 88.82 karatlık pembe safir küpe taktı. Yine Chopard’ın “Happy Diamonds” koleksiyonundan üç kolye seçti. Ve son olarak “Haute Joaillerie” koleksiyonundan pırlanta, alın ve titanyumdan oluşan birçok bilezik taktı. Mücevher seçimi elbisesiyle uyum içerisideydi.

Demi Moore - Harry Winston

Derin dekolteli elbisesini, parfüm şişesi şeklinde tasarlanmış Harry Winston kolye ile tamamlayan Demi Moore, kırmızı halıda son derece şık görünüyordu. Elmas ve pırlantadan oluşan yüzükleri de bir o kadar gösterişliydi.

Emily Blunt - Messika

Emily Blunt, Messika’nın Baselworld 2019’da tanıttığı “Born to Be Wild” yüksek mücevher koleksiyonuna ait olan Sun Tribe küpe ve yüzükle geceye katıldı. Yine Messika’nın en çok beğenilen tasarımlarından olan Move Romane Double, My Twin Trilogy ve Glam’Azone double yüzük ile de ışıltısına ışıltı kattı.

Alexa Chung – Chopard

Alexa Chung, Chopard’ın “Precious Lace” ve “Haute Joaillerie” koleksiyonundan elmas mücevherler kullandı. Özellikle küpesi çok gösterişliydi.

Lily Collins - Cartier

Lily Collins, mücevher seçimini Cartier’in Magnitude High Jewelry koleksiyonundaki bir kolye ve yüzükten yana yaptı. Kolye ve küpelerin üzerinde zümrüt, kristal, oniks ve pırlanta gibi değerli taşlar vardı.

Celine Dion - Bulgari

Kırmızı halının en şık isimlerinden Celine Dion, gösterişli kıyafetini ve çok konuşulan tüylü başlığını, platin ve elmastan yaratılan Bulgari’nin damla küpeleri ile tamamladı.

Jennifer Lopez -  Harry Winston

Jennifer Lopez, 2019 Met Gala’da Harry Winston mücevherleri kullandı. Mor safir ve pırlantadan oluşan 129.48 karatlık kolyesi ve avize şeklindeki vintage küpesi ile tüm gözleri üzerine çekmeyi başardı.

Sienna Miller - Messika

Sienna Miller, Messika’nın Born to Be Wild koleksiyonuna ait Diamond Catcher küpeleri ve Wild Moon yüzüğü ile göz kamaştırdı.

Serena Williams - Grisogono

Grisogono mücevher markasının High Jewelry koleksiyonundan elbisesine uygun pembeli küpeler takan Serena Williams, parmaklarını yine aynı markanın Melody of Colors koleksiyonuna ait iki yüzüğü ile süsledi.

Gwyneth Paltrow - Glenn Spiro

Gwyneth Paltrow, sarı renkteki maxi elbisesini Glenn Spiro’nun turuncu renkteki damla küpeleriyle kombinledi. 

 Lucy Boynton - Harry Winston

Harry Winston’nın ikonik Winston Cluster ve Forget-Me-Not koleksiyonlarından parçalar seçen Lucy Boynton, biri 9,51 diğeri ise 2,25 karat olmak üzere iki adet safir, pırlanta ve elmastan oluşan yüzük taktı.

Gal Gadot - Tiffany & Co. - Givency

Givency’nin kristal ve incilerden oluşan tacıyla kırmızı halıda boy gösteren Gal Gadot, takı tercihini Tiffany & Co.’nun elmaslardan oluşan püsküllü küpelerinden yana yaptı.

Danai Gurira - Van Cleef & Arpels - Cartier

Van Cleef & Arpels ve Cartier’den mücevherler taşıyan aktris Danai Gurira, Van Cleef & Arpels’dan elmas ve platin bilezik takarken, Cartier’den üç taşlı elmas bir yüzük kullandı.

Nina Bobrev - Harry Winston

Elmas avize küpe ve platin içine yerleştirilmiş küme pırlanta yüzük kullanan Nina Bobrev, Harry Winston ile parlayan bir başka ünlü.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.