• Arama

2019 MET Gala Saç ve Makyaj

2019 MET Gala kırmızı halısında en göz alıcı saç ve makyaj stillerini inceledik.

Abartının en doğal karşılandığı gece MET Gala, 6 Mayıs Pazartesi akşamı yine tüm ihtişamıyla düzenlendi. Her yıl farklı temalar belirleyen gecenin bu seneki teması “Camp: Notes on Fashion” oldu. Dünyaca ünlü Amerikalı deneme ve roman yazarı Susan Sontag’ın 1964 yılında yazdığı “Notes on Camp” isimli kitabından yola çıkılarak belirlenen temada yine ironi ve mizah vardı. Çünkü yazar kitabında “Camp” kavramını doğaldan uzak ve yapay olarak yorumlamıştı... Abartının yalnızca kıyafetlere değil saç ve makyaja da yansıdığı gecede, en göze çarpan saç ve makyaj stillerini inceleyin.

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez, günlük hayatında da sıkça kullandığı dumanlı göz makyajının biraz daha yoğun hali ile karşımıza çıktı. Başına taktığı boncuklu aksesuarıyla Met Gala’nın abartılı ruhunu yakaladı.

Lady Gaga

Her önemli gecede kıyafeti ve saç/makyajıyla kırmızı halıya damga vuran Lady Gaga, Met Gala’da taktığı upuzun renkli kirpikleri, grafik eyelinerı ve saçına taktığı kurdeleleri ile dikkat çekti.

Gigi Hadid

Kırmızı halıda adeta bir buz kraliçesi gibi süzülen Gigi Hadid, kıyafetiyle aynı desen ve kumaştan tasarlanan başlığı ve uzun beyaz kirpikleriyle son derece ihtişamlı görünüyordu.

Ezra Miller

Makyajın gücünü ortaya koyan Ezra Miller, yüzünde bir illüzyon oluşturarak kırmızı halının en göz alıcı isimlerinden olmayı başardı.

Cardi B

Taşlar ile donatılmış bir başlık kullanan Cardi B, kostümüyle aynı renkte bir ruj sürdü. Göz makyajında ise kirpiklerine vurgu yaptı.

Ashley Graham

Ashley Graham, beline kadar uzayan at kuyruğu ile kameraların karşına çıktı. At kuyruğunu Gucci’nin mücevherli tokaları ile süsleyen Graham, makyajında kıyatetine uygun olarak yeşil eyeliner kullanmayı tercih etti. 

Cara Delevingne

Yüzünün ortasından geçen turuncu bir şerit ile makjayda sınır tanımayan Cara Delevingne, eğlenceli tacıyla da bizleri gülümsetti.

Celine Dion

Altın sarı ve kuş tüyü detaylı bir başlık takan Celine Dion, görünümünü altın ve turuncu renklerde far, siyah eyeliner ve uzun siyah kirpikler ile tamamladı. 

Sophie Turner

Sophie Turner, metalik mavi göz farı ve parlak saçları ile kırmızı halıda boy gösterdi.

Emily Blunt

Emily Blunt, doğal makyajını 60’lara gönderme yapan tek tek ayrılmış kirpik görünmüyle tamamladı. Saçına ise altın çiçeklerden oluşan bir aksesuar taktı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.