• Arama

Hayatınızı Kolaylaştıracak Ürünler

Günlük hayatınızı kolaylaştıracak ürünleri bir araya getirdik.

Her yeniliğe o kadar kolay alışıyoruz ki eski alışkanlıklarımızla sürdürdüğümüz günlük rutinlerimiz için aslında ne denli vakit kaybettiğimizi ancak o yenilikle tanışınca fark ediyoruz. Ve tabii bu yenilikleri bir an önce hayatımıza dahil etmek istiyoruz...

Sizi yaşantınızı kolaylaştıracak ürünler ile tanıştırıyoruz. Günlük rutininizde zaman kazanmak için önerilerimize kulak verebilirsiniz.

Akıllı elektrik süpürgesi

Teknoloji geliştikçe elektrik süpürgesinden de beklentilerimiz arttı; az yer kaplasın, alerjenleri yok etsin, kolay temizlensin, kablosuz olsun… 1993 yılında James Dyson tarafından kurulan İngiliz teknoloji firması Dyson, 315 mühendis, 32.500’den fazla prototip ve on yılı aşkın geliştirme çalışmalarının sonucunda tasarladığı V11 model süpürgesi ile ev temizliğinde size zaman ve efor kazandırma konusunda oldukça iddialı.

Makyaj fırçalarını temizleme aleti

Makyaj fırçalarını gereken sıklıkta temizlemeyenlerden olduğunuzu az çok tahmin edebiliyoruz; zira onların yeteri kadar hızlı bir şekilde kurumayacaklarını bilmek, onları nadiren temizlememizin başlıca nedenlerinden biri. Neyse ki içten içe sizi huzursuz eden bu durumdan kurtulmanızı sağlayacak teknolojik gelişme haberleri sayesinde yüzlerde tebessüm eksik olmuyor.

Kablosuz şarj aleti

Elimizden düşürmediğimiz akıllı telefonlarımıza olan memnuniyetimiz, batarya ibresi kırmızıyı gösterdiğinde mutsuzluğa dönüşüyor. Şarj aletini evden çıkarken almayı unutanlar veya bulunduğu yerde telefonunu şarj edemeyecek durumda olanlar için geliştirilen kablosuz şarj aletleri, gün içinde dünyayla olan bağınızı koparmamanız için biçilmiş kaftan.

Saç düzleştirici

Uyanıp aynaya baktığınızda kötü saç gününüzde olduğunuzu fark ettiğiniz o anları geride bırakan teknoloji, kuşkusuz saç düzleştiriciler. Her biri farklı yere dönmüş buklelerinizi bir hizaya kısa sürede sokan bu ürünler sayesinde evden kendinizi daha iyi hissederek çıkabilirsiniz.

Tablet

Defter tutmayı ve günlük işleri ajandadan takip etmeyi kırtasiye tutkunlarının özel zevklerine bırakırsak, o gün yapılacakları sizin için takip eden, ertesi günkü programınızı size ekranında bildiren tabletlere gönülden bağlanmamak olanaksız. Telefonunuzun ekranının yetmediği durumlar veya çizim yapmak için de idealler.

Kablosuz kulaklık

Her ne kadar ilk çıktıklarından türlü şikayetleri de beraberinde getirmiş olsalar da kablosuz kulaklıklar yeni vazgeçilmezlerimizden. Bağlantı yerinden kopan veya çantanın içinde cüzdana ve anahtarlığa dolanan kablolardan kurtulmanın zamanı çoktan gelmişti…

Akıllı saat

Günlük temposunu bir sağlık ritmi olarak gözlemleyenler için uyku kalitesini, nabzı, adımları, kaloriyi ölçen, GPS görevi görüp telefon konuşması da yapabileceğiniz bu giyilebilir teknoloji ürünü, daha kontrollü bir yaşam tarzı benimseyenler için ideal.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.