• Arama

Pantone 2019-2020 Sonbahar/Kış Modası Renk Trendleri

Pantone 2019-2020 sonbahar kış modasında öne çıkan renk trendlerini öğrenin.

Pantone 2019-2020 Sonbahar/Kış Popüler Renk Paleti

Biber Kırmızısı (Pantone 19-1557 Chili Pepper)

Kırmızının en heyecan verici tonu olan Chili Pepper, acı biberin tat tomurcuklarınızı uyardığı gibi, giydiğiniz anda etrafınızı uyarır. 2019’un her mevsiminde ayrı bir tonuna rastladığımız bu kırmızı tonuna gardroplarınızda mutlaka yer açın.

Koyu Bordo (Pantone 19-1650 Biking Red)

Şarap kırmızısının derin bir tonu olan Biking Red, kış aylarının vazgeçilmezi olmaya geliyor. Size daima mükemmel bir sıcaklık ve derinlik kazandıracak bu renk, güç gösterisinin vücut bulmuş halidir.

Toz Pembe (Pantone 12-1110 Crème de Pêche)

Şeftali renginin daha soft ve pembeye kaçan bir rengi olan Crème de Pêche, sonbaharı etkisi altına aldığı gibi kışı da elinden bırakmıyor. Sadece yumuşak ve sade bir görüntü sağlamakla kalmayan bu renk, 2019 renk trendlerinin en gözde spektrumu.

Şeftali Rengi (Pantone 15-1530 Peach Pink)

2019 ilkbahar yaz renklerini etkisi altına alan turuncu renk skalası, 2019 sonbahar kış modasına şeftalinin açık tonuyla devam ediyor: Peach Pink. Normalde güneşli günleri anımsatan bu renk, farklı renklerle beraber kullanıldığında muhteşem bir uyum yakalamanızı sağlar. Versace’den Ninna Ricci’ye kadar podrumlarda şeftaliden vazgeçmeyen tasarımcıların izinden gitmenizde fayda var.

Kahverengi Taş (Pantone 19-1234 Rocky Road)

Zengin kahverengi tonunun vücut bulmuş hali olan Rocky Road, sonbahar kış sezonunda görmeye şaşırmadığımız renklerden biri. Beyaz tenlilerin üzerinde adeta parlayan kahverenginin esmerlere yakışmayacağınız düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. 2019-20 ilkbahar kış renklerinde her açıdan avantajlı olan bu renge gardrobunuzda yer açın.

Meyve Rengi (Pantone 17-1926 Fruit Dove)

Görmezden gelmesi pek de kolay olmayan ve pembenin canlı bir tonu olan Fruit Dove, nerede ve nasıl giyildiğine bakılmaksızın her zaman göz alıcılığını koruyor. New York Moda Haftası trendlerinde oldukça kullanılan bu renk için ¨dışa dönük pembe¨ demek yanlış olmaz.

Badem Rengi (Pantone 18-1155 Sugar Almond)

Kahverenginin tatlı ve bir o kadar da dumanlı tonu olan Sugar Almond, kahverenginin tipik tonundan çok daha açık, daha iştah açıcı ve daha tatlıdır. Sonbaharın vazgeçilmez renklerinden biridir. Kaşe kabanlara ve çizmelere oldukça yakışan bu rengi sonbahar kış sezonunda bolca görmeye hazır olun.

Koyu Çedar (Pantone 15-1150 Dark Cheddar)

Sarı ve turuncunun karışımıyla ortaya çıkan Dark Cheddar, parlaklığını daha da arttıran bir renk. 2019 sonbahar kış modasına da damga vuran koyu çedar, eğlenceli olmasının yanında aynı zamanda sıcak bir renk. Hermes’ten Proenza Schouler’a kadar moda haftalarına damga vuran bu rengin üzerinde çalışmaya başlamanızda fayda var.

Galaksi Mavisi (Pantone 19-4055 Galaxy Blue)

Oldukça etkileyici ve parlak bir renk olan Galaxy Blue, doğanın muhteşem renginin tasarımlara yansımış halidir. Sarının farklı tonlarıyla ve açık renklerle oldukça güzel kombinler sağlayabileceğiniz bu maviyi giymek için sarışın veya esmer olmanız fark etmez, her tarza uyum sağlar.

Mavi-Yeşil Karışımı (Pantone 18-4217 Bluestone)

Konfor ve ciddiyetin rengi olan Bluestone,mavi ve yeşil renk skalasında arada kalmış bir renktir. Denizlerin rengi de denilebilen bu ton, en sevilen pastel tonlarından biridir. Mavinin berraklığını yansıtan bu renk, renk trendlerine neredeyse ilk kez giriş yapıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.