• Arama

Toyota’nın 2 Yeni Modeli Camry Hybrid ve RAV4 Hybrid Canlı Yayında

Otomobil meraklıları ekran başına!

Toyota’nın heyecanla beklenen iki yeni modeliyle tanışmaya hazır olun. Camry Hybrid’in prestiji RAV4’ün gücüyle buluşacak, bu canlı yayın çok konuşulacak.

Beyazıt Öztürk, Burcu Esmersoy ve Doğan Kabak’ın sunumuyla akşamınıza renk katacak, Doğan Kabak’ın challenge videolarıyla eğlenceye doyacak, test sürüşleriyle otomobilleri yakından tanıyacaksınız.

Üstelik sürpriz konuklar da 29 Nisan Pazartesi, saat 19.00’da canlı yayında OGGUSTO’da olacak.

29 Nisan Pazartesi

Saat: 19.00

Beklemede kalın!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.