• Arama

2019 Çanta Modelleri

2019 çanta trendlerinden göze çarpanları OGGUSTO kadınları için derledik ve stil ilhamı alabilceğiniz çanta modellerini seçtik.

2019 senesinde izini süreceğimiz çanta trendlerini daha önce sizinle paylaşmıştık. Şimdi ise bu trendlerden yola çıkarak gardırobunuza ekleyebileceğiniz çanta modellerini sunuyoruz...

Top Çantalar

2019’da çantalar, kavuştukları yeni geometrik form dolayısıyla birer sanat eseri taşıyormuşsunuz hissi yaratıyor. Top formundaki çantalar tüm eşyalarınızı alma kapasitesine sahip değil. Ancak tasarımları öyle güzel ve özel ki bunu o kadar umursamayacaksınız bile.

Klipsli Çantalar

Modern çantalar 2019 tasarımlarında klasik bozuk para keselerinin klipsleri ile vintage bir dokunuş kazanıyor. Kimi zaman bir küçük kimi zaman da büyük boyutta gördüğümüz bu büyülü detay, pratik olduğu kadar çekici de.

Transparan Çantalar

Yanınıza taşıdıklarınız konusunda şeffaf davranmaya devam edin, zira transparan çantalar bu sene de en popüler tercihlerden biri olmaya devam ediyor. Halen bir kısmımız bu şeffaflık konusunda kendini rahat hissetmiyor olabilir ancak daha özgür düşünmeye başlamakta fayda var.

Kolye Çantalar

2019 senesi için tasarımcılar söz konusu çanta olduğunda ihtiyaçlara odaklandılar ve ortaya küçücük modeller çıktı. Bu modelleri taşımanın en ideal yolu olarak seçilen boyuna asma yöntemi sayesinde de elleriniz tamamen serbest kalıyor.

Büyük Çantalar

Büyük, gerçekten büyük çantalar takmaya hazır olun. Kimi logoyla bezeli, kimi transparan, kimi ten renk, kimi rengarenk...Tek ortak özellikleri son derece büyük olmaları!

Klasik Ama Yeni Çantalar

Orijinal it-bag stillerine olan arzu ivme kazandıkça tasarımcılar modaevlerinin arşivlerini geri çağırmaya başladı. Yeniden yorumlarına rağmen vintage havalarını koruyan tasarımlar, 2019 çanta trendleri arasında en çok arzulanan modelleri kapsıyor. 

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.