• Arama

Sıradışı Defile Mekanları

 

Sıradışı Defile Mekanları

Karl Lagerfeld, Çin Seddi

Her şovuyla moda ve sanat tutkunlarını kendine tekrar tekrar hayran bırakan Karl Lagerfeld, Fendi 2007 şovunu Çin Seddi’nde gerçekleştirdi. Şov prodüksiyonu için harcanan bütçe 10 milyon dolar.

Dior, Palais Bulles

Dior 2016 resort koleksiyonu gösterimini Palais Bulles, bir diğer adıyla Bubble House’da gerçekleştirdi. İzleyiciler fütüristik bir mimari eşliğinde ikonik markanın koleksiyonuyla tanıştı.

Pierre Cardin, Dunhuang Çölü

Büyük düşlerin adamı Pierre Cardin İlkbahar/Yaz 2008 koleksiyonunun gösterimini Çin’de Dunhuang Çölü’nde gerçekleştirdi. Yüzlerce misafir uçsuz bucaksız çölün ortasında şahane bir şova tanıklık etti.

Carla Zampatti, Sidney Opera Evi

Şehrin sembolüne dönüşen Sidney Opera Evi, 2015 yılında 30. yıldönümünü kutlayan Carla Zampatti’nin koleksiyon gösterimine ev sahipliği yaptı.

Margiela, Çocuk Parkı

İkonoklast tasarımcı Margiela 1989 yılındaki üçüncü podyum şovunu bir çocuk parkında sergiledi. Raf Simons daha sonralarda bunun izlediği en dokunaklı podyum şovu olduğunu söyledi.

Browne, New York Kütüphanesi

Sonbahar/Kış 2011 erkek koleksiyonunu New York Kütüphanesi’nde sergileyen Browne, bir akşam yemeği davetini canlandırdı.  

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.