• Arama

Sıradışı Defile Mekanları

 

Sıradışı Defile Mekanları

Karl Lagerfeld, Çin Seddi

Her şovuyla moda ve sanat tutkunlarını kendine tekrar tekrar hayran bırakan Karl Lagerfeld, Fendi 2007 şovunu Çin Seddi’nde gerçekleştirdi. Şov prodüksiyonu için harcanan bütçe 10 milyon dolar.

Dior, Palais Bulles

Dior 2016 resort koleksiyonu gösterimini Palais Bulles, bir diğer adıyla Bubble House’da gerçekleştirdi. İzleyiciler fütüristik bir mimari eşliğinde ikonik markanın koleksiyonuyla tanıştı.

Pierre Cardin, Dunhuang Çölü

Büyük düşlerin adamı Pierre Cardin İlkbahar/Yaz 2008 koleksiyonunun gösterimini Çin’de Dunhuang Çölü’nde gerçekleştirdi. Yüzlerce misafir uçsuz bucaksız çölün ortasında şahane bir şova tanıklık etti.

Carla Zampatti, Sidney Opera Evi

Şehrin sembolüne dönüşen Sidney Opera Evi, 2015 yılında 30. yıldönümünü kutlayan Carla Zampatti’nin koleksiyon gösterimine ev sahipliği yaptı.

Margiela, Çocuk Parkı

İkonoklast tasarımcı Margiela 1989 yılındaki üçüncü podyum şovunu bir çocuk parkında sergiledi. Raf Simons daha sonralarda bunun izlediği en dokunaklı podyum şovu olduğunu söyledi.

Browne, New York Kütüphanesi

Sonbahar/Kış 2011 erkek koleksiyonunu New York Kütüphanesi’nde sergileyen Browne, bir akşam yemeği davetini canlandırdı.  

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.