• Arama

Grace Kelly İçin Tasarlanan Dior Kıyafetler, Granville’deki Dior Müzesi’nde

Dior’un bugüne kadar Monako Prensesi Grace Kelly için tasarladığı 90 kıyafet, Fransız moda evinin Grenville’deki müzesinde sergileniyor.

Fransa’nın Granville şehrindeki Christian Dior Müzesi’nde, Dior’un Grace Kelly için tasarladığı efsanevi kıyafetler sergileniyor. 29 Nisan tarihinde moda severlerle buluşacak sergi, Monako Prensesi’nin tarzını ortaya koyuyor ve markayla olan kalıcı bağını kutluyor. Monako Prensesi ve ünlü oyuncu Grace Kelly, yıllardır en özel günlerinde ve davetlerde Dior elbiseleriyle göz kamaştırıyor... Yıllardır süren Grace Kelly ve Dior birlikteliği bu sergiyle adeta taçlandırılıyor.

Grace Kelly,  ilk olarak 1956 yılında New York’un ünlü otellerinden Waldorf-Astoria’da gerçekleşen nişan töreninde Dior elbise giymişti. Straplez kabarık elbisesinin önünüdeki çiçek işlemeleriyle, o zamanın moda dünyasında çok konuşulmuştu.

Grace Kelly, Dior’un o dönemdeki kreatif direktörü Marc Bohan ile yakın arkadaştı. Bohan, Hollywood ihtişamını kraliyet zarafetiyle birleştirerek, Kelly’e akıllardan silinmeyen tasarımlar giydirdi. İkili o dönemde yepyeni bir stil yarattı. Bu çok konuşulan nişan elbisesinin yanı sıra katıldığı önemli davetler için tasarlanan Dior elbiseler ve taktığı Dior aksesuarlar, Fransa’nın Granville şehrinde bulunan Christian Dior müzesinde sergileniyor. 17 Kasım’a kadar görülebilir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.