• Arama

Rendez-Vous Moon Serenity: Jaeger-LeCoultre’un Yeni Harikası

Jaeger-LeCoultre’un ikonik Rendez-Vous Moon Serenity modelinin değerli pembe altın versiyonu ile tanışın.

Görkemli arka fonun üzerinde beliren Ay evreleri... Size bir randevunuzun yaklaştığını hatırlatan gizemli yıldız motifi... Dalga dalga yayılan mavilik ve ışıldayan pırlantalar... Adı sakin, huzurlu bir ruh halini akla getiren saatin içindeki otomatik mekanizma... Rendez-Vous Moon Serenity modelinin değerli pembe altın versiyonu Jaeger-LeCoultre Manüfaktürü’nün saat yapımcılığı ve mücevhercilikteki uzmanlığını bir kez daha gözler önüne seriyor.

Mavilik okyanusundaki Ay Evreleri

Rendez-Vous Moon Serenity, saten finisajlı yıldız haritasının üzerine yerleştirilmiş sedef Ay evresi göstergesiyle birlikte tepeden tırnağa mavi tonlarında bir model. İç kadranın büyüleyici maviliğinin üstünde, ışık altında parıldayan zarif altın yarı-küreler yıldızlı bir akşamda gece göğündeki takımyıldızlarının görüntüsünü yaratıyor.

Rendez-Vous koleksiyonunun simgesi indeksler, güneş ışını finisajlı kadranın alt kısmına doğru neredeyse tamamen gözden kayboluncaya dek yavaş yavaş küçülüyor. İndeksler alt kadranın üst kavisini oluştururken, ölçülü nezaketleriyle gözümüzü, yenilenmenin sonsuz döngüsünü tekrarlayan bu ihtişamlı gece balesine odaklanmaya davet ediyor...

Aynı ölçüde değerli ve hassas

Bezel adeta 62 parlak kesimli pırlantadan oluşan bir taçla çevrili. Her kıymetli taş, diğer taşların yanındaki yerini almadan önce büyük bir hassasiyet ve titizlikle seçildi. Hercai bir kelebek misali kadranı turlayan gizemli yıldız, yaklaşmakta olan randevunuzun zamanını gösteriyor. Parlak yıldız, tüm muzipliğiyle hiç sezdirmeden saatin ve koleksiyonun adının tam olarak bu nedenden seçildiğini bize hatırlatıyor.

Rendez-Vous Moon Serenity’nin kalbinde 265 parçası safir kristal kasa arkasından görülebilen otomatik mekanizma Jaeger-LeCoultre Calibre 935 yer alıyor. Pembe altın Rendez-Vous Moon Serenity saatinin her iki yüzü yol boyunca yoldaşlık edecek yıldızlarla birlikte seyahat etmenin dayanılmaz çekiciliğini yansıtıyor. Bu modern saat, çizgilerindeki saflık, dış hatlarındaki ve materyallerindeki rafinelikle Grande Maison’un Nadir El Sanatları Atölyesi “Métiers Rares”®’inin seçkin kombinasyonunun eseri.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.