• Arama

Paris Moda Haftası

 

Arzu Atabarut’un Paris Moda Haftası Seçimleri

Gem Palace'ın Türkiye Distrübütörü Arzu Atabarut, OGGUSTO için Paris Moda Haftası'ndan favorilerini seçti. Pazar brunch'ı, iş yemeği, sergi açılışı, gündüz daveti ve şık bir akşam yemeği için seçimleri ilham verici. “Brunch'a giderken hızlıca jean'e yönelmek bana fazla kolaya kaçmak gibi geliyor.

Brunch için Issey Miyake'nin ya da Hermès’in bu tasarımlarını tercih ederim.” “Sergi açılışı söz konusu olunca zamansız ancak artistik bir takım detayların gerekli olduğunu düşünüyorum. Sadece giyimle bu etki sağlanamazsa mücevher desteği en güzel sonuca çok etkili bir biçimde ulaştırır... Benim tercihime gelince; bir sergi açılışında bu üç tasarımın her birini ayrı ayrı büyük beğeniyle giyerim.” “Gündüz davete giderken Dior'un klasik çizgisini her zaman tercih ederim.

Lanvin ve Givenchy'nin tasarımları ise sadece davet saatinde değil tüm gün rahatlıkla giyilebilecek keyifli alternatifler.” “İş yemeğine giderken Nina Ricci ve Givenchy'nin bu tasarımları öncelikli tercihim. Riccardo Tisci'ye torpil yapıyor gibi gözüküyorum ama tasarımlarını her zaman çok beğenirim ve Givenchy sevgim bu yıl da ağır basıyor.” “Bu üç elbiseyi de farklı akşam davetlerinde büyük keyifle giyerim.”

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.