• Arama

Louvre Müzesi’nde Bir Gece Geçirmek İster Misiniz?

Daha önce sadece Obamalar ve Beyonce ile Jay-Z çiftine özel olarak açılmış olan Paris’in en ikonik müzesi olan Louvre’da Mona Lisa ile bir gece geçirmeyi kim istemez? Airbnb ve Louvre ortaklığında bu artık mümkün!

Dünyanın en popüler konaklama sitesi olan Airbnb, kuruluşunun 10. Yıldönümüne özel olarak yaptığı yarışmada şanslı bir kişi ve misafirine dünyanın en çok ziyaret edilen müzelerinden olan Paris’teki Louvre Müzesi’nde bir gece geçirme şansını tanıyor. Müzenin ikonik cam piramidinin 30. senesine ithafen inşaa edilen mini piramitte konaklayacak olan iki kişi için müzede masalsı bir atmosfer hazırlanıyor.

“İki şanslı kişiye bu unutulmaz ve eşsiz imkanı sunmaktan dolayı oldukça mutluyuz. Airbnb sayesinde insanlara sanat hakkında daha çok ilham vermek istiyoruz.”

– Anne-Laure Béatrix, Louvre Başkan Yardımcısı

Daha önce sadece Obamalar ve Beyonce ile Jay-Z çiftine kapılarını açan müzede Mona Lisa’nın da dahil olduğu en görkemli eserler, 30 Nisan 2019 tarihinde gerçekleşecek olan gecede, şanslı kişilerle vakit geçirmek için ilk defa yer değiştirecek. Gün batımıyla müzeye girecek olan ikili, önde gelen bir sanat tarihçi ile unutulmayacak bir müze turu yapma şansı elde edecek. Daha sonra ev haline transforme edilmiş özel bir bölümde Mona Lisa ve Milo Venüsü eşliğinde kadeh kaldırıp, plaktan eşsiz Fransız müziğini dinleyerek akşam yemeği yiyebilecekler. Bu unutulmayacak gecenin finalinde ise 3. Napolyon’un apartmanında misafirler için özel olarak hazırlanmış olan akustik müzik dinletisi olması bekleniyor.

“Paris dünyanın en popüler şehirlerinden biri ve Louvre’da şehrin ikonlarından biri. Onlarla yaptığımız bu iş birliği sayesinde Paris’i ve müzeyi yeni ve otantik bir şekilde tanıtmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız.”

- Emmanuel Marill, Airbnb Fransa Genel Müdürü

12 Nisan tarihine kadar başvuruların yapılabileceği yarışmaya katılmak sadece bir tık uzağınızda. Kim bilir belki de kazanan şanslı kişi siz olursunuz. Eğer kazanamazsanız da üzülmeyin çünkü Airbnb ve Louvre Müzesi işbirliği kapsamında Mayıs 2019 sonundan itibaren bir sene boyunca eşsiz deneyimler Airbnb sitesi üzerinden sunuluyor olacak.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.