• Arama

The Irish Spirit X BEY Özel Koleksiyonu

The Irish Spirit X BEY özel koleksiyonu ile tanışın.

Açıldığı 2014 senesi ile hem Karaköy aurasına hem de erkek gardıroplarına özgün bir bakış açısı getiren BEY, The Irish Spirit ile ortak bir koleksiyona imza attı.

Tasarım anlayışında sadeliği ve etkileyiciliği kendine kılavuz alan BEY ile İrlanda’nın cesur, yaratıcı, korkusuz ve eğlenceli ruhunu yansıtan The Irish Spirit iş birliği ile ortaya çıkan The Irish Spirit X BEY özel koleksiyonu, İstanbul sokaklarına yepyeni bir moda anlayışı getiriyor.

Modayı değil kendi ruhunun sesini takip eden erkekler için yeşil, krem ve bordo renk paleti içinde hazırlanan koleksiyonda atkı, bere, pantolon, çorap, tişört, sweatshirt, defter ve anahtarlık gibi gündelik hayatın en çok ihtiyaç duyulan parçaları yer alıyor.

Sınırlı sayıda üretilen The Irish Spirit X BEY özel koleksiyonu, yaklaşık 3 ay gibi kısa bir süre satışta olacak. Bu özgün parçalara sahip olmak için BEY Karaköy mağazasını veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.