• Arama

Ödüllü Şeften Leziz Dim Sum Menüsü Shangri La'da

Ödüllü şef Tony Chen'in özenle hazırladığı Dim Sum menüsünü, 10-28 Nisan arasında Shangri - La Bosphorus'ta tadın.

Shangri - La Bosphorus, İstanbul, açıldığı günden beri şehre renk katan ve Çin mutfağının en seçkin örneklerini sunan Uzak Doğu restoranı Shang Palace’da, sizi “Dim Sum” şölenine davet ediyor.

Çin’in Kanton ve Sichuan bölgelerinin en özel tatlarını lezzet severlerle buluşturan Shang Palace, bu kez Futian Shangri-La Shenzhen otelinin ödüllü “Dim Sum” şefini İstanbullularla buluşturuyor. Yalnızca üç haftalığına Shangri-La Bosphorus, İstanbul’a gelen Executive “Dim Sum” Şef Tony Chen, her biri adeta sanat eseri olan özel “Dim Sum” menüsünü misafirlere sunacak.

Çin’de, buharda pişirilerek, derin yağda kızartılarak veya haşlanarak servis edilen, Çin mantısı olarak da bilinen “Dim Sum”, genellikle sabahın erken saatlerinden öğle saatlerine kadar servis ediliyor. Yaklaşık yirmi yıldır “Dim Sum” şefi olarak görev yapan Şef Chen, geleneksel bir yemek olan “Dim Sum” sanatını geliştirmek için çok çalıştığını ve ziyaret ettiği ülkelerin lokal mutfağından tatları geleneksel Çin mutfağı ile harmanlayarak özel “Dim Sum”lar hazırladığını belirtiyor. Şef Tony Chen’in Shang Palace için hazırladığı özel “Dim Sum” menüsünde karidesliden tavukluya; kırmızı etliden sebzeliye, geleneksel tatlar yer alırken, özel içerikle hazırlanmış sürpriz “Dim Sum”lar da misafirleri bekliyor. Set ve “A La Carte” menü alternatiflerinin sunulacağı “Dim Sum” şöleni, 10-28 Nisan tarihleri arasında Shangri-La Bosphorus, İstanbul’da sizleri bekliyor!

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.