• Arama

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un Göz Alıcı Saç ve Makyaj Stilleri

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'un 2019-2020 Sonbahar Kış defilelerindeki göz alıcı saç ve makyaj stillerini inceleyin.

Özlem Süer

Özlem Süer’in Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu sunduğu defilede makyaj NARS Cosmetics imzasını taşıyordu. Hazırlanan yeni koleksiyonun ilham kaynağı doğadan hareketle makyajda da doğal bir görünüm elde edildi. Gözlerde hafif bir dokunuş, yanaklarda aydınlık görünüm ve dudaklarda ışıltıyla doğal tonlar tercih edildi. Bildiğimiz renklerin bilinmeyen ara tonlarından ilham alınarak hafif bir makyaj görünümü oluşturuldu.

Çiğdem Akın

Çiğdem Akın Sonbahar/Kış 2019 defilesinde makyaj NARS Cosmetics imzasını taşıyordu. Tende ve gözlerde doğal tonlarda bronz bir makyaj görünümü tercih edildi. Özellikle gözlerde kahve tonları kullanılırken yanaklarda ışıltı ön plana çıkarıldı.

EzraTuba

Makyaj sponsorunun Sephora olduğu EzraTuba defilesinde, ten makyajına doğal görünüm hakimken göz makyajı göz alıcıydı. Kaş altından elmacık kemiklerine kadar şeftali tonlarında kullanılan farlar, son derece hoş görünüyordu. Genel olarak tepeden toplanmış saç modellerinin tasarımı ise Müjdat Küpşi tarafından yapıldı.

Meltem Özbek

Meltem Özbek defilesininde saç tasarımını L’Oréal Professionnel ekibi tarafından yapıldı. Defilede doğal bırakılmış dümdüz saçlar ve yine doğal bir tarzda toplanmış topuzlar hakimdi. Tende “yok gibi” makyaj tercih edilirken gözlere vurgu yapıldı. Makyaj, M.A.C’in profesyonel makyaj artistlerinin elinden çıktı.

Tuba Ergin

Tuba Ergin’in Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu sunduğu defilede makyaj NARS Cosmetics imzasını taşıyordu. Soğuk havalardan esinlenen koleksiyon için makyajda da soğuk bir görünüm tercih edildi. Beyaz tonların hakim olduğu makyajda dudakta hafif ışıltı ön plandaydı.

Ceren Ocak

 Ceren Ocak’In Sonbahar/Kış 2019 koleksiyonunu sunduğu defilede, tende natürel makyajın tercih edildi. Gözlerde belirgin kırmızı dokunuş ön plandaydı. Yanaklar ve dudaklarda ışıltı tercih edildi. Makyaj NARS Cosmetics ürünleriyla yapıldı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.