• Arama

Türkiye’nin En Güzel Düğün Mekanları: Cape Bodrum Beach Resort

Türkiye’nin en güzel düğün mekanlarının içinde, masalsı düğünlere imza atan Cape Bodrum Beach Resort’un ayrıcalıklı dünyasını keşfedin.

Cape Bodrum'da her düğün özeldir. En özel anınızı, unutulmaz bir anıya dönüştürecek ince düşünülmüş detaylarla beslenir… Kusursuz bir seremoniye ev sahipliği yapan tasarım ve sofistike sadeliğin, romantizm ile buluştuğu bir düğün hayal edenleri Cape Bodrum tüm misafirperverliği ile karşılıyor.

Nasıl bir düğünün hayalini kuranlar sizin otelinizi tercih etmeli?

Otelimiz; lüks segmentte hizmeti ve servis sunumu, denizin hemen yanı başında, düşünülmüş detaylar ile hazırlanmış seremoni alanı ile sofistike sadeliği ve romantizmi içinde barından bir düğün tercih edenlerin adresidir. Cape Bodrum'da düğün organizasyonunun detayları kadar, kusursuz bir an yaşatmak için gelin ve damadın rahatlığı ve huzuru da ön planda. Organizasyon öncesi menü tadımı, organizasyon günü gelin ve damat için ayrı hazırlık odaları, nedime hizmeti, özel olarak hazırlanmış deniz manzaralı balayı odası gibi hizmetler en ince noktasına kadar titizlikle hazırlanıyor.

Gelin ve damat adaylarına sunduğunuz özel hizmetler neler?

Organizasyon öncesi menü tadımı, organizasyon günü gelin ve damat için ayrı hazırlık odası, nedime hizmeti, özel olarak hazırlanmış balayı odası gibi hizmetler sunmaktayız. Cape Bodrum'un profesyonel ekibi, hayalinizdeki düğünü size yaşatabilmek için en doğru zamanlama ile hareket ediyor. Mükemmel bir hizmet ve servis sunmak için davet gününden 3 – 4 ay önce hazırlıklara başlanıyor. Tamamı deniz manzaralı 110 odası ile Cape Bodrum Beach Resort, davetlilerinizi ise lüks ve konforlu odalarında, ayrıcalıklı hizmetleri ile ağırlamanıza imkan sağlıyor.

Ne kadar önceden düğün mekanının ayarlanması gerekiyor? 

Yaz sezonu yoğun bir sezon olduğu için mümkünse 3 – 4 ay öncesinden seçimlerini yapmalarını öneriyoruz.

After party aynı mekanda yapılabiliyor mu?

Tercihe ve kişi sayısına göre değişkenlik gösterebilir.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğiniz düğünler arasında en farklı en unutulmaz olan hangisiydi?

Geçtiğimiz sezon Eylül ayında gerçekleştirdiğimiz Türk ve Amerikalı bir çiftimizin tanıştıkları yer Gündoğan Koyu’nda hayallerini gerçekleştirdik. İskelemize yanaşan Lüks bir gulet ile davetliler eşliğinde deck üzerinde kurulan seremoni alanına yanaştılar. Nikah törenleri deck üzerinde gerçekleşti. Gelin ve damadın ‘EVET’ sözleri ile davetlilere önceden servis ettiğimiz şampanya kadehleri havaya kalkarken eş zamanda dilek fenerleri de gök yüzüne bırakıldı. Açıkçası her çiftin düğün hayali bizim için ayrı ve çok özel. Bu nedenle ‘’Design Your Wedding Day’’ temamız ile her düğün talebini ayrıca tasarlıyoruz.

İster sadece yakın çevrenizin katılacağı sade bir tören, ister büyük ve görkemli bir kutlama olsun; Cape Bodrum farklı mekan alternatifleri ile davetinizi dileğinize göre şekillendiriyor. Düğün sonrası eğlenceye devam etmek isteyenler için 2019 yaz sezonunda adından sıkça söz ettirecek Escape Beach & Lounge; denize sıfır konumda bohem atmosferi ile sıradışı bir ‘After Party’ mekanı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.