• Arama

Londra Moda Haftası 2016

 

Londra Moda Haftası

Ayşe Boyner'in Seçimleri

"Kıyafetleri çok seviyorum. Hem de çok, çok seviyorum!" diyen Ayşe Boyner, Londra Moda Haftası'nda seçtiği parçaları OGGUSTO'yla özel olarak paylaştı. “Burberry’nin bu ceketine bayıldım. Gündüzleri jean ve botlarla işe, geceleri de daima giyilir. Kombinin tamamı da partiler için çok güzel.

Peter Pilotto’yu ise DJ’lik yaparken giyebilirim.” “Erdem imzalı parça, kesinlikle akşam yemeği kıyafeti. Her gün giymek isterim. Alexander McQueen ise tam düğün dernek kostümü.” “Bu Mary Katrantzou elbise her yere gider. Gündüz düz ayakkabılarla işe, ardından bir sergi açılışına…

Isa Arfen ise cumartesi günleri, uzun öğle yemeklerini akşama bağlamak için ideal.” “Emilia Wickstead elbise, sergi açılışına giymek için harika bir alternatif. Simone Rocha elbisenin üstündeki parçayı gündüz, gece ise tüm kombin birden giyilebilir.” “Karanlık kış günlerinde iç açmak için pembe paltoyu her an dışarı çıkarken giymek isterim. Dans etmeye giderken ya da kendi doğum günü partimde bu Topshop Unique elbiseyi giyebilirim.”

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.


Advertisement