• Arama

Londra Moda Haftası 2016

 

Londra Moda Haftası

Ayşe Boyner'in Seçimleri

"Kıyafetleri çok seviyorum. Hem de çok, çok seviyorum!" diyen Ayşe Boyner, Londra Moda Haftası'nda seçtiği parçaları OGGUSTO'yla özel olarak paylaştı. “Burberry’nin bu ceketine bayıldım. Gündüzleri jean ve botlarla işe, geceleri de daima giyilir. Kombinin tamamı da partiler için çok güzel.

Peter Pilotto’yu ise DJ’lik yaparken giyebilirim.” “Erdem imzalı parça, kesinlikle akşam yemeği kıyafeti. Her gün giymek isterim. Alexander McQueen ise tam düğün dernek kostümü.” “Bu Mary Katrantzou elbise her yere gider. Gündüz düz ayakkabılarla işe, ardından bir sergi açılışına…

Isa Arfen ise cumartesi günleri, uzun öğle yemeklerini akşama bağlamak için ideal.” “Emilia Wickstead elbise, sergi açılışına giymek için harika bir alternatif. Simone Rocha elbisenin üstündeki parçayı gündüz, gece ise tüm kombin birden giyilebilir.” “Karanlık kış günlerinde iç açmak için pembe paltoyu her an dışarı çıkarken giymek isterim. Dans etmeye giderken ya da kendi doğum günü partimde bu Topshop Unique elbiseyi giyebilirim.”

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.