• Arama

Bvlgari İkonik B.zero1 Koleksiyonunun 20. Yıldönümünü Kutluyor

Bvlgari’nin ikonik B.zero1 koleksiyonun yirminci yıldönümünü kutluyor.

Roma'nın en görkemli anıtı Colosseum'dan ilham alan İtalyan mücevher markası, amfi tiyatronun akıcı geometrisini yakalamak için mücevher tasarımının kurallarını yıktı. El işçiliği ve zanaatkarlık vizyonuyla tanınan Bvlgari, bir gaz borusunu andıran klasik Tubogas’ı içi boş, silindirik çekirdekli bir spirale dönüştüren türünün ilk örneği yeni bir teknik geliştirdi. Sonuçta kuralları yıkan tasarımı ve evrensel cazibesiyle B.zero1 ortaya çıktı.

Marka 20 Yılda 2.000.000 Adet B.zero1 Yüzük Sattı!

O zamandan bu yana geçen 20 yılda görkemli Romalı mücevher markası dünya çapında 2.000.000 adet B.zero1 yüzük sattı. Ayrıca heykeltıraş Anish Kapoor ve artık aramızda olmayan mimar Zaha Hadid gibi iki yaratıcı isimle özel edisyonlar için işbirliği yapıp B.zero1'i etkileyici bir tasarım ikonu olarak konumlandırdı. B.zero1, daima özüne sadık kalırken çeşitli ölçeklerde spirallerin, renkli mermer ve seramik gibi yenilikçi malzemelerin kullanımı sayesinde kendini hep yeniden yaratmayı sürdürdü.

Çığır Açan B.Zero1 Elçisi Bella Hadid

B.zero1 gibi çarpıcı güzel Bella Hadid de yeni milenyumda korkusuz, sınırları zorlayan tutumuyla ün kazandı. Yeni Bvlgari kampanyasında efsanevi fotoğrafçı Mario Sorrenti, Bella’nın ödün vermeyen kararlılığını ve onu dünyanın en tanınmış modellerinden biri yapan cesaretini gözler önüne seriyor. Sorrenti’nin mükemmel ve etkileyici fotoğraflarında Bella, güçlü, gözü pek ve ödün vermez duruşuyla B.zero1’in özünü yansıtıyor. 

20. Yıldönümü Koleksiyonu 

İkonik B.zero1 spiral, daima altın şeritlerle başlıyor. Bvlgari’nin zekasını yansıtan Tubogas tekniğiyle uzun ince şeritler, lehim kullanılmadan sarılıyor ve iç içe geçiriliyor, son olarak da BVLGARI BVLGARI logosu taşıyan yassı halkalarla üste ve alta yerleştirilmesiyle tamamlanıyor.

Markanın imzası olan logo rahat kullanım için stilize edilen yeni B.zero1 bangle bileklikleri de süslüyor; bilekliklerin gövdesi bileği mükemmel bir şekilde sararken incelen yeni yapı sayesinde yan yana kullanılabiliyor.

İkonik yüzük, yirminci yaşını kutlamak için tamamı parlak pavé pırlantalarla kaplı beş beyaz altın banttan oluşan mükemmel bir B.zero1 kreasyonuna dönüşüyor. Beş bantlı yıldönümü yüzüğü, sarı altın, orijinal 1999 edisyonundaki gibi masif beyaz altın ve ilk kez pembe altın seçeneğiyle de sunuluyor.

Bu grupta benzersiz stiliyle mimarinin öncülerinden olan ve artık aramızda olmayan Zaha Hadid’in tasarımı da yer alıyor. var. B.zero1 Design Legend yüzüğün orijinal pembe altın formu korunurken yeni versiyonlarda siyah seramik veya beyaz seramikten bir iç çekirdek ekleniyor ve her kombinasyon bir yüzük ile bir kolye ucu içeriyor. Siyah seramik ve değerli pavé pırlantalar içeren pembe altın bir bileklik de koleksiyonu tamamlıyor. Klasik ve modern malzemeler bu farklı, rock’çı şık edisyonlarda cesur ve çağdaş İtalyan tasarımlarına dönüşürken Bvlgari, Romalı ruhu ile B.zero1 efsanesinin yaşamaya devam ettiğini bir kez daha kanıtlıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.