En Yeni Cartier: Drive De Cartier

 

En Yeni Cartier: Drive De Cartier

İçgüdü, bağımsızlık ve şıklık… İşte Drive de Cartier erkeğinin en önemli nitelikleri. Hiç bir kategoriye sığmayan, ilk izlenimde doğal görünen ancak tarz ve özgürlüğü birarada barındırmasıyla göründüğünden daha sofistike bir erkek.

Erkek saatleri arasında kendine özgü bir yere sahip olan ve "Kralların Mücevhercisi Mücevhercilerin Kralı" olarak bilinen Cartier'in saat modelleri arasına yeni bir tasarım katıldı. Drive de Cartier saatlerinde estetik vurgu her model ile farklılıklar gösteriyor.

Pembe altın veya çelik kasa içinde siyah, gri veya beyaz işlemeli kadran üzerinde Romen rakamları ile bir kılıcı andıran akrep yelkovan gibi. Üç farklı modeli olan Drive de Cartier’in uçan tourbilyon modeli ise "Poinçon de Genève" sertifikasına sahip. İşlemeli kadranın radyatör ızgarasından aldığı ilham, kubbeli kristal sayaç ve cıvata başlı kurma kolu ile bir arabaya bu kadar benzeyebilecek bir illüzyonu ancak Cartier’nin bu yeniden yorumunda görebilmek mümkün olabilirdi.

Hayatta kendine keyif getiren iyi şeylerin değerini bilen bir erkek. Kullandığı saat bu erkeğin yansıması, tıpkı arabasına duyduğu tutku gibi. Her zaman birbirinden farklı şekilleri kendini ayrıştıran Cartier geleneğini sürdüren Drive de Cartier tutkulu bir erkeğin saati olacak gibi görünüyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular