• Arama

Mart Ayında Göze Çarpanlar

Mart ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

HOM Design Center Mimar Ayça Kadıoğlu’nu Ağırladı

Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen mobilya ve dekorasyon markalarını tek çatı altında toplayan Skyland İstanbul bünyesindeki HOM Design Center, mimar Ayça Kadıoğlu’nun katılımıyla 14 Mart’ta Inspiration Area’da gerçekleşen basın buluşmasında, içmimarlık ve dekorasyon yayınlarını ağırladı. Mimarlık ve iç mekan projelerinin yanı sıra ürün tasarımlarına da imza atan Ayça Kadıoğlu, konuşmasında yaşadığımız çağın tasarımcıya ve kullanıcıya sunduğu zengin çeşitliliğin altını çizerek, artık trendlerin ötesinde bir dönemin içinde olduğumuzu sözlerine ekledi. Her şeyin akışta olduğu bir geçiş döneminde yaşadığımıza dikkat çeken Ayça Kadıoğlu, tasarım kriterlerini belirlemede, içinde bulunduğumuz çağın gerekleri ile geleceğe karşı sorumluluklarımız arasında seçim yapmanın önemine değindi.

Hillside City Club “İyi Hissetmenin 21 Günü”

“İyi hissettirme” misyonuyla faaliyet gösteren Hillside City Club, bu program boyunca, geleceğin trendleri, şimdinin ise keşfedilmeyi bekleyen deneyimlerini misafirlerlerine sunuyor. Türkiye’deki öncü uygulamalarıyla fitness dünyasına yön veren Hillside City Club’ın, sürekli gelişim vizyonuyla yarattığı “İyi Hissetmenin 21 Günü” 11 Mart’ta başladı. “Fitness” dünyasına kattığı yenilikler ve öncüsü olduğu “Mindfulness” ve “Edutainment” akımlarında yeni, yükselen ve zamansız deneyimler sunacak Hillside Etiler, 31 Mart’a kadar devam edecek bu etkinlikle 21 gün boyunca hem ruhu hem de bedeni besleyecek.
Etro’dan Sneaker Tutkunlarına Özel “Paisley Run Sneaker”

ETRO, geçtiğimiz Eylül ayında 2019 İlkbahar Yaz defilesininde ilk kez sergilediği yeni Etro Paisley Run sneakerları tanıttı. Yürüyüş ayakkabılarından ilham alarak tasarlanan yeni Etro Paisley Run sneakerlar, kadın ve erkek modelleriyle bu sezon sneaker tutkunlarının vazgeçilmezi olacak. ETRO’nun arşivindeki şal desenli jakar kumaştan erkekler için bağcıklı, kadınlar için çorap şeklinde hazırlanan Etro Paisley Run sneakerlar, canlı renkleriyle dikkat çekiyor.

Swissotel The Bosphorus, İstanbul’da Sanat Var

Dünyanın önde gelen otellerinden Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, misafirlerine şehrin merkezinde beş yıldızlı bir deneyim sunuyor. Ayrıcalıklı projelere ev sahipliği yaparak başarılı çalışmalara imza atan Swissôtel, otelcilik hizmetinin ötesinde bir duruş ile özel iş birlikleri gerçekleştiriyor. Sanata ve sanatçıya her zaman destek veren Swissôtel, misafirlerine değerli deneyimler yaşayabilecekleri yepyeni bir projeyi hayata geçirdi.Sanatla iç içe yaşamayı hayat tarzı haline getiren tüm sanatseverleri, sanatçılarla ve koleksiyonerlerle aynı çatı altında buluşturan online çağdaş sanat platformu Art50.net ile el sıkışan Swissôtel, kendini adeta bir sanat merkezi olarak konumlandırıyor.

Puma RS-X Serisi ile Büyükler İçin Oyuncaklar

Global spor markası PUMA, yeni RS-X serisi ile büyükleri oyun dünyasına davet ediyor. 1980’lerin klasik Koşu Sistemi (RS) yelpazesi üzerine kurulu, yeni bir trend sunan PUMA RS-X sneakerlar; RS-X Toys, RS-X Reinvention ve RS-X Transformers ürünleriyle öne çıkıyor. Her şeyin ekstrem ve abartılı bir şekilde yorumlandığı RS-X yelpazesi; chunky tasarımları, 2018 ve 2019’un en trend taban özellikleri, malzeme karışımları ve cesur renk paleti ile yeniliği kutluyor. PUMA, RS-X serisinin tanıtımı kapsamında başlattığı #ToysForBigKids projesi ile Burak Yörük, Nil Burçak Keser, Didem Soydan, Umut Eker, Gökçen Arıkan, Adil Ayvaz, Biçem Sinik, Leo Lunatic ve İstanbul Trip rap grubu  gibi ünlü isimlerle iş birliklerini de hayata geçiriyor.

Cos Where Lands Meet Water Koleksiyonu

COS’un en yeni seçkisinde yer alan kemerli parçalar, parlak kumaşlar ve renkleri kat kat giyerek ustaca düşünülmüş bir görünüm yakalayın. Saf beyazlar, derin maviler ve natürel zengin tonlar Umman’ın kuzeydoğusundaki dağların manzarasından geliyor.

Yeni Supradyn Energy Focus’un Reklam Yüzü Gülse Birsel

Yazar ve oyuncu Gülse Birsel, başarıya odaklanmak isteyenlerin destekçisi olarak Supradyn ürünleri arasında yerini alan Yeni Supradyn Energy Focus’un marka yüzü oldu. Yeni reklam filmi, Gülse Birsel’in başarıya odaklanması gereken yoğun temposundaki sırrını konu alıyor. İzleyici, reklam filminde senarist, köşe yazarı, oyuncu, yazar ve daha birçok kimliğiyle tanınan Birsel’in Supradyn Energy Focus* kullanıcısı olduğunu görüyor.

Yalıkavak Marina Dünya'nın En İyi Süper Yat Marinası Seçildi

The British Yacht Association (TYHA) tarafından 5 Altın Çapa ödülüne sahip Yalıkavak Marina’nın finalist olduğu ve tekne sahipleri ve deniz tutkunlarının katıldığı oylama sonuçlandı; 28 Şubat’ta TYHA tarafından yapılan açıklamaya göre Yalıkavak Marina resmi olarak 2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası Ödülü’ne layık görüldü. TYHA ödülleri, 24 Nisan’da Londra’da düzenlenecek özel bir törenle sahiplerine teslim edilecek. Dünya yatçılık sektörünün en prestijli ödüllerinden birine layık görülen Yalıkavak Marina Direktörü Deniz Akaltan ödülle ilgili şunları söyledi; “Dünya yatçılık sektörünün önde gelen ve Marina sektörünün standart belirleyicisi kurumlarından The British Yacht Harbour Association tarafından 2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası ödülüne layık görülmekten büyük onur duyuyoruz.”

Levi’s® x Gorillaz İş Birliği

Levi’s® ile Grammy ve BRIT ödülleri sahibi sanal İngiliz müzik grubu Gorillaz arasındaki iş birliği kapsamında markanın ikonik Batwing logosu, Gorillaz’ın eş yaratıcısı, sanatçı Jamie Hewlett tarafından yeniden yorumlanarak grup üyeleri 2D, Murdoc Niccals, Noodle ve Russel Hobbs’un yanında yer aldı. Dört Gorillaz karakteri etrafında geliştirilen desenler ile Levi’s® Print Bar teknolojisi sayesinde desenler, motifler ve renkler isteğe göre değiştirilebilirken geçmişten bugüne klasik Gorillaz görselleri de kombine edilebiliyor. 

Vans, Era Modelini ComfyCush Teknolojisi ile Yeniden Tasarlıyor

Vans, klasik Era modelini yüksek konfor sağlayan ComfyCush teknolojisi ile yeniden tasarlıyor ve bulutların üzerinde yürümenize olanak sağlıyor. Köpük ve kauçuk karışımı taban, kusursuz bir rahatlık ve kavrama gücü sunarken yeniden tasarlanan üst kısımla sabitlenen dil benzersiz bir rahatlık sağlıyor. ComfyCush teknolojisi ile konfor artık çok önemli. Vans, geliştirdiği ComfyCush teknolojisi ile stil için konfordan ödün verilmemesi gerektiğinin altını çiziyor ve yaşam kalitesini arttırıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.