• Arama

Milano Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış Trendleri

Milano Moda Haftası’nda gerçekleşen defilelerde belirlenen 2019 2020 sonbahar kış trendlerini inceleyin.

Ekose

Ekose, hiçbir yere gitmediği gibi her sezon kendini biraz daha yeniliyor. Tasarımcılar, Londra Moda Haftası trendlerinde de öne çıkan bu kumaşın çok yönlülüğünü daha da ön plana çıkarıyor. Emporio Armani’nin tül tasarımlarında,Marni’nin asi elbiselerinde ve Versace’nin seksi döpiyeslerinde hayat bulan ekose, 2019-2020 sonbahar kış trendlerinin en gözdesi olmaya aday. Ekose nasıl kombinlenir gibi kafanızda soru işaretleri varsa, bir an önce deneme yapmanızda fayda var.

¨The Matrix¨ Estetiği: Siyah Deri


 

Adeta Matrix’ten fırlamış gibi görünen siyah deri, geçen seneden beri trend listelerinin başında gelirken 2019 sonbaharına da güçlü bir giriş yapıyor. Alberta Ferreti’nin deri montları trende öncülük ederken Salvatore Ferragamo’nun siyah deri elbisesini de unutmamak gerekir. Geçen sezonlardan farklı olarak bu sezonda ise siyah deri tasarımlar, daha rock stiliyle karşımıza çıkıyor. Özellikle de kovboy botlarıyla kombinlendiğinde…

Dramatik Boyun Fiyonkları

New York Moda Haftası’nda tasarımcılar boyunlarda fırfırları tercih ederken, İtalyan tasarımcılar ise boyun detayında kurdela kullanmayı tercih etti. Sizi adeta Barok Dönemi’nden fırlamış gibi görünmenizi sağlayan bu trendin, oldukça romantik olduğu kaçınılmaz.

Güçlü Omuzlar, Belirgin Beller

Takım giyinmek hiçbir yere kaybolmadığı gibi 80’leri devam ettiren güçlü omuzlar ve belirgin bel detayları koleksiyonların vazgeçilmezleriydi. Milano’daki tasarımcılar, 2019-20 sonbahar kış sezonu için 80’lerin peşine düşmüş olmalılar ki podyumlarda adeta nostalji rüzgarları esti.

Piliseli Etekler

Prenses gibi hissetmenizi sağlayacak, pileli etekten daha iyi bir alternatif var mı? Vinil kumaşlardan tüllere metalikten yeşillere kadar piliseler, Milano Moda Haftası’nda başroldeydi.

Nokta Atışı

Puantiyeler, en yeni haliyle karşımızda. Birkaç sezondur modayı etkisi altına aln bu zamansız desen, yeni sezonda farklı yollarla karşımıza çıkıyor. Alberta Ferretti’nin seksi transparan bluzünden, Marni’nin metaliğine kadar farklı yollardan tahtını koruyan puantiyeleri, stilinize uyarlamanın tam zamanı.

Kenarları Düşük Şapkalar

Şapkalar, yeni sezonda çok düşünmeden mutlaka edinmeniz gereken parçalardan biri. Uzun ve düşük kenarlı şapkalarla, stilinizde fark yaratmanızı sağlayacak bu şapkalara, gardırobunuzda yer açın.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.