• Arama

2019 Oscar Ödülleri En Çekici Erkek Saatleri

2019 Oscar Ödülleri’nde en dikkat çeken erkek saatlerine göz atın.

Bradley Cooper – IWC

IWC marka elçisi Bradley Cooper, 2019 Oscar Ödülleri’nde, IWC’nin gravürle bezeli bir Big Pilot’s Watch Single Piece saatini taktı. Bradley Cooper’ın taktığı bu saati Sotheby’s açık artırmaya çıkardı. Saatten gelecek olan gelirin tamamı, IWC tarafından Antoine de Saint-Exupéry Youth Foundation’a bağışlanacak. Kuruluş bu gelirle, görme engelli çocuklara dokunma duyularını kullanarak çizimleri okumayı öğreten yardım kurumu Arrimage’ın çalışmalarını destekleyecek.

Big Pilot’s Watch Single Piece

18 karat 5N altın kasalı saatin kadranı, gece mavisi renginde. IWC üretimi 51111 kalibre mekanizmasıyla çalışıyor. Yaylı rotor ve Pellaton tırnaklı kurma sistemi çok kısa sürede yedi günlük güç rezervi biriktiriyor. Kasa sırtında Antoine de Saint-Exupéry’nin “Küçük Prens” kitabından benzersiz bir alıntı yer alıyor: “İnsan ancak yüreğiyle baktığı zaman doğruyu görebilir.”

Rami Malek – Cartier

Rami Malek, Cartier’nin Tank Américaine modeliyle törene katıldı. Sekiz kenarlı ve timsah deri kayışlı bu saat, Rami’nin smokini ile uyum içerisindeydi.

Henry Golding – IWC

Gerçek bir koleksiyoner olan Henry Golding, 2019 Oscar Ödülleri’nin kırmızı halısında IWC’nin Portugieser Automatic saatiyle boy gösterdi. Siyah kadran ve siyah kayışa sahip olan bu otomatik saat son derece şık.

Richard E. Grant – Jaeger-LeCoultre

Tercihini klasik bir Jaeger-LeCoultre saatten yana kullanan Richar E. Grant, 2019’un saat trendine uyarak markanın en ince modellerinden birini taktı.

Christian Bale – Cartier

Mavi kadranlı Santos de Cartier’yi siyah takım elbisesiyle kombinleyen Christian Bale, en çekici görünen isimlerin arasında yerini aldı.

Nicholas Hoult – Jaeger-LeCoultre

Nicholas Hoult, Dior smkokinini, Jager-LeCoultre Reverso Classic saat ile tamamladı. İki farklı zaman dilimi gösterme özelliğine sahip olan saat, rose gold rengiyle kendine hayran bıraktırıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.