• Arama

2019 Oscar Ödülleri'nin Mükemmel Mücevherleri

2019 Oscar Ödül Töreni kırmızı halısına damga vuran mücevherleri inceleyin.

Oscar’larda bir ilk! Lady Gaga 2019 Oscar törenlerinde taktığı 128.54 karatlık Tiffany&co kolyesi ile sadece göz kamaştırmadı bir ilke daha damgasını vurdu. 1877 yılında bulunan ve dünyanın en büyük ve en iyi fancy sarı pırlantası olan Tiffany Pırlantası olarak bilinen bu çok özel taş tarihte sadece üç kez takıldı. 142 yıllık bir geçmişe sahip bu pırlanta ile ilgili en unutlmayan sahne ise Tiffany’de Kahvaltı filminin tanıtımları için Audrey Hepburn’ün çekilen fotoğrafları.

Lady Gaga – Tiffany & Co.

Bu muhteşem taşın kesimi çok özel. Alışılmış 58 faset yerine 82 fasetli kesilmiş taşın ışıltısı ve rengi çok daha öne çıkıyor.

Sarah Paulson – Harry Winston

Sarah Paulson, Harry Winston’ın 55.70 karat elmas kolyesiyle göz kamaştırdı.

Charlize Theron –  Bulgari

Ashley Graham – Martin Katz

Helen Mirren – Harry Winston

Helen Mirren’ın, Harry Winston imzalı küpe kolye ve bilekliği 235 karattı.

Amy Adams – Cartier

Jennifer Hudson – Harry Winston

Allison Janney – Chopard

Rachel Weisz – Cartier

Laura Dern – Harry Winston

Laura Dern’in 115 karatlık Harry Wintson kolyesi, straplez elbisesine çok yakışmıştı.

Laura Harrier – Bulgari

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.