• Arama

2019 Oscar Ödülleri Saç ve Makyaj

2019 Oscar Ödülleri kırmızı halısında öne çıkan saç ve makyaj stillerini inceleyin. 

Bu yıl 91. kez düzenenlenen 2019 Oscar Ödülleri sahiplerini buldu. Merakla beklenen kırmızı halısına güzellik görünümleriyle yine birçok isim damga vurdu. Charlize Theron bob kesim saçları ve yalnızca dudaklarına vurgu yaptığı doğal makyajıyla en çok beğenilen isimlerden oldu. Ashley Graham sıkı topuzu ve kurdele detaylı saç aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Rachel Weisz, Cartier tacı ile kırmızı halıda ışıldayan isimler arasındaydı.

Charlize Theron

Charlize Theron bob kesim saçlarını doğal haline bırakırken makyajında doğallığı tercih etti, dudaklarına kırmızı ruj ile vurgu yaptı.

Ashley Graham

Ashley Graham sıkı topuzu ve kurdele detaylı saç aksesuarıyla dikkatleri üzerine çekti. Göz makyajında eyeliner ve turuncu tonlarında far kullandı.

Lady Gaga

Kırmızı halının en merak uyandıran isimlerinden Lady Gaga, Audrey Hepburn stili topuz modeliyle karşımıza çıktı. Makyajı ise son derece doğaldı. Mavi tonlarındaki hafif göz makyajını nude bir ruj ile tamamladı.

Jennifer Lopez

Saçlarına hafif bir ıslak görünüm veren Jennifer Lopez, koyu göz mayajı ve nude dudaklarıyla kusursuz görünüyordu.

Laura Harrier

Laura Harrier, tepeden topladığı dağınık topuzu ile son derece hoş görünüyordu. Elbisesiyle aynı renkte bir far kullanan Harrier, ten ve dudak makyajını hafif tuttu.

Rachel Weisz

Rachel Weisz, Cartier tacı ile kırmızı halıda ışıldayan isimler arasındaydı. Saçlarını dümdüz bırakırken, makyajında kirpik ve yanaklarına vurgu yaptı.

Regina King

Regina King, lob kesim saçları ve kedi gözü makyajı ile gecede boy gösterdi.

Emilia Clarke

Emilia Clarke, çene hizasındaki saçlarını pembe tonlarındaki ruju, allığı ve hafif göz makyajı ile tamamladı. 

Lucy Boynton

Lucy Boynton, eski Hollywood yıldızlarının stilini andıran saç modeliyle dikkatleri üzerine çekti. Makyajında şeftali tonlarını kullanmayı tercih etti.

Gemma Chan

Gemma Chan, ense hizasındaki topuzu ve kuyruklu eyelinerı ile romantik bir görünüm yakaladı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.