• Arama

Milano Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonları

Milano Moda Haftası 2019-2020 sonbahar kış defilelerinden öne çıkan koleksiyonları inceleyin.

Giorgio Armani 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Giorgio Armani’nin Milano Moda Haftası’nda gerçekleştirdiği defilede ana karakteri, maviydi. Şıklığını, modernliğini ve mükemmel terziliğini gözler önüne seren Armani, koyu tonları siyahla kombine etti. 2019-20 sonbahar kış koleksiyonuna ¨Rhapsody in Blue¨ adını veren tasarımcı, mavinin farklı tonlarıyla müthiş bir uyum sergiledi. Dar veya hacimli siyah pantolonlar, derin V yaka dekolteli ceketler ve pantolonlara takılan kumaş kemerler koleksiyonda dikkat çeken parçalar oldu.

Versace 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Versace, ¨grunge¨ adı verilen eski ve kirli gibi görünen kıyafet modasıyla karşımıza çıktı. Koleksiyonda barok dönemi yansımalarının göründüğü marka, 90’lar dokunuşlarını en güzel şekilde yeni sezona yansıttı. Stephanie Seymour’ın kapanışı yaptığı defilede, Versace’nin stil kodları başroldeydi.

Fendi 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Karl Lagerfeld'in FENDI’ye tasarladığı son koleksiyon için gerçekleştirilen defilenin sonunda yayınlanan video ile efsanevi tasarımcı saygıyla anıldı. 1965 yılından beri FENDI ile birlikte çalışan Karl Lagerfeld, 2019-20 sonbahar kış koleksiyonunda yıllara meydan okuyan yaratıcılığını bir kez daha gözler önüne serdi. Koleksiyonda markanın imzası kürk kabanlar ve çift F monogramlı kıyafetler dikkat çekerken transparan gömlekler ise koleksiyona damga vurdu.

Moschino 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Moschino’nun Kreatif Direktörü Jeremy Scott, kendi ¨Price is Right¨ stili oyun şovunu, parlak bir araba, buzdolabı, yatak odası takımı vb eşyaların atmosferinde sergiledi. Her zaman farklı şovlarıyla her seferinde ¨bu sefer ne olacak?¨ diye düşündüren Scott’un koleksiyonunda, dolar baskılı kıyafetler gülümseten detaylardan oldu. Çizgi roman karakterlerinin yanı metalik elbiseler de koleksiyonun ilgi odağıydı.

Prada 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Prada, 2019-20 sonbahar kış koleksiyonuyla, romantizm anatomisini keşfe çıkıyor. Koleksiyonundaki materyaller, renkler, el işlemeleri ve makina tekniklerinin bir arada kullanımı, iki aşığın buluşmasını, iki ayrı yarımın birleşip bir bütünü oluşturmasını sembolize ediyor. Koleksiyon, insanın güçlü ve kırılgan yönlerini gösteren ve mutlu sonla biten romantik bir hikaye yaratıyor.

Gucci 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Alessandro Michele, Gucci’nin 2019-20 sonbahar kış koleksiyonu için sosyal kimlik kavramından yararlanıyor. Eski ilham kaynağı Hollywood’un parıltısı ve çekiciliğinden oldukça uzak bir defileyle karşımıza çıktı. Defilede mankenlerin yüzlerine taktıkları maskeler, dünyanın en sıra dışı festivallerinden biri olan Venedik Festivali’ni anımsattı. Michele’in bu koleksiyonunda güçlü omuzlar, takımlar, oversize baskılı gömlekler başroldeydi.

Max Mara 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Max Mara, baştan ayağa aynı renk olarak kombinlediği üç mankeniyle defilenin açılışını yaptı. Turkuaz, kraliyet mavisi ve kanarya sarısı renginde oversize ceketten diz üstü çizmelere kadar aynı renkte podyuma çıkan mankenler, izleyicilerin beğenisini topladı. Soft renklerdeki koleksiyonuyla her zaman büyüleyen Max Mara, moda dünyasına bej trendini kimin başlattığını hatırlattı. Bolca camel ve bej renklerinin hakim olduğu defile, şıklığıyla göz doldurdu.

Alberta Ferretti 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Yeni medya yıldızlarını giydirmek isteyen Ferreti, Olivia Palermo ve Chiara Ferragni gibi genç influencer’ları hayal ederek bir koleksiyon hazırladı. Geçtiğimiz günlerde Hollywood’da göze çarpan marka, gençleşme isteğini günden güne sürdürüyor. Büyük kesimler, Londra Moda haftası trendlerinde ve New York Moda Haftası trendlerinde öne çıkan yamalar, geometrik desenler, örgüler ve kovboy kemerleri koleksiyonun öne çıkanlarındandı.

Emporio Armani 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu 

Son birkaç sezondur adeta deneysel koleksiyonlar hazırlayan Emporio Armani, bu sezon geçen sezonlara kıyasla daha giyilebilir bir koleksiyon yarattı. Armani, bu koleksiyon için tüm dikkatini ustası olduğu ceketlere verdi. Uzun ve kat kat şortlar, hoodie etekler ve en önemlisi elbiselerle giyilen ceketler başroldeydi.

Jil Sander 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonu

Lucie ve Luke Meier, sofistike bir özveri ve şiirsel samimiyet enjekte edilmiş güzel bir koleksiyonla karşımıza çıktı: Minimal, zengin ve değerli… Jil Sander 2019-20 sonbahar kış koleksiyonu bu kelimelerin çok daha fazlasıydı. Siyah ve beyazın ahengiyle gerçekleşen defilede, bol paça pantolonlar, maksi boy ceketler ve 3-D kabanlar dikkat çekti.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.