• Arama

Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış Trendleri

Londra Moda Haftası kapsamında gerçekleşen defilelerde öne çıkan 2019-2020 sonbahar kış trendlerini inceleyin.

Tamamen Kırmızı

Turuncu, New York Moda Haftası’nda siyahın yerini alırken Londra’da bu renk kırmızıydı. Aşk, tutku, ateş ve kanın sembolü olan bu rengin keskin duruşuyla fark edilmemek kaçınılmaz. Üzerinizde bir etki yaratmak için oldukça rahat kullanabileceğiniz bu rengi, Erdem’den J.W Anderson’a tasarımcılar özgürce yorumladılar. 2019 ilkbahar yaz modasındaki naif pastellerin aksine yeni sezonda renkler oldukça canlı.

Modern Kraliyet Elbiseleri

Adeta bir prenses gibi fit göstererek diz boyunda veya altında olan elbiseler size de kraliyet ailesini çağrıştırmıyor mu? Hepimizin aklımızda oluşturduğu tanım olan kraliyet elbiselerinin modernize haline, Meghan Markle etkisi de diyebiliriz. Victoria Beckham’dan Christopher Kane’e kraliyet ailesinin meşhur elbiseleri, tasarımcıların eklektik dokunuşlarıyla modernize edildi.

Vazgeçilmez Kareler: Ekose

İngiliz’lerden moda dünyasına miras kalan ekoseler, sonbahar kış sezonunda yine karşımızda! Londra’daki tasarımcılar, İngiliz’lerin mirasını en güzel şekilde koleksiyonlarına taşıdı. Birkaç sezondur dolaplardaki yerini kaybetmeyen bu deseni bol bol görmeye şimdiden hazırlıklı olmanızda fayda var. Ekose giymenin kurallarını baştan yazan yeni sezona kendinizi hazırlayın.

Tüy Zamanı

New York Moda Haftası’nı da etkisi altına alan tüyleri Milano ve Paris’te de göreceğinize emin olun. Sezonlardır moda dünyasını etkisi altına alan tüy akımı hız kesmeden yoluna devam ediyor. Bazı tasarımcılar gerçek kuş tüyü kullanırken bazıları ise bu görünümü tafta veya yün kullanarak elde etti.

Yamalarda Yeni Dönem

Yama kullanırken şık ve rüküş olmak arasında çok ince bir çizgi vardır. Londra Moda Haftası’nın bu sezonki en büyük trendlerinden biri olan yamalar, New York’u da domine etmiş haldeydi. Doğru kullanıldığında güçlü bir görünüme sahip olabileceğiniz yamaların kombininizi üst seviyelere çıkarması kaçınılmaz.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.