• Arama

Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış Koleksiyonları

Londra Moda Haftası 2019-20 Sonbahar/Kış defilelerinde öne çıkan en iyi koleksiyonları inceleyin.

Burberry 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Burberry’nin tasarımcısı Riccardo Tisci, hem klasik hem de asi bir tavsa sahip yeni koleksiyonuyla karşımıza çıktı. Tisci’nin sokak giymene olan merakını Givenchy’nin tasarımlarını yaptığı zamanlardan gayet iyi biliyoruz. Bu yeni koleksiyonunda da “Burberry isn’t good for you” yazılı elbiseler, beyzbol ceketler ve parlak ve baskılı parçalar ile sokak stilini en iyi şekilde yansıtan tasarımcı, İngiliz stilini de klasik çizgiye sahip bej renk ağırlıklı takım ve elbiselerle gözler önüne serdi.

Victoria Beckham 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Turkuaz, leylak, kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu Victoria Beckham defilesinde, canlı renk kombinleri kış sezonuna bahar havası getirdi. Maxi boy etek ve elbiselerin ön planda olduğu defile, 70’lerin silüetine vurgu yaptı.

Osman 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonları içerisinden en gizemli olanı Osman’dı diyebiliriz. Simsiyah bir atmosferde sunduğu koleksiyona, deri kıyafetler ve tül detaylar damga vurdu. Siyahın hakimiyeti altında olan koleksiyonun uzun ve kabarık elbiseleri dikkat çekti.

Peter Pilotto 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Sezonun en romantik parçalarının bir arada bulunduğu Peter Pilotto 2019-20 Sonbahar/Kış koleksiyonu; şifon parçalar, uçuş uçuş etekler, maxi boy elbiseler ile gerçekten rüya gibiydi. Koleksiyonda sıkça görülen pembe tonları, 70’lerin ikonik duvar kağıtlarından esinlerek kullanıldı.

Vivienne Westwood 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Vivienne Westwood, çoğu parçasında baskı ve çeşitli mesajlar bulunan bir koleksiyon sundu ve yalnızca kıyafetleriyle değil, makyaj stiliyle de Londra Moda Haftasının en sıra dışı görünümlerine imza attı.

Bora Aksu 2019-20 Sonbahar/Kış Koleksiyonu

Bora Aksu, Londra Moda Haftası kapsamında 15 Şubat 2019 tarihinde uzaya giden ilk kadın astronot Valentina Tereshkova’nın hayatından esinlenerek hazırladığı Sonbahar-Kış 2019-2020 Koleksiyonu’nun defilesini gerçekleştirdi. Valentina’nın uzay yolculuğundan esinlenerek hazırlanan koleksiyonda mistik bir havanın estiği görülüyor. Geleneksel kısıtlamaların karşısında duran cesur yapısı da koleksiyona ayrı bir ilham kaynağı yaratıyor. Yeni silüetlerin görüldüğü bu koleksiyonda dokulardaki kontrastlar özellikle transparan katmerli elbiseler ile yan yana duran maskülen havadaki kıyafetlerdeki detaylarda göze çarpıyor. Kendinden ışıltılı ve transparan dokuların, pastel lilalar, uçuk mavi ve pembeler ile organza ve ipek tül elbiselerde can bulduğu koleksiyonda, kumaşlar sanki yerçekimine karşı duruyor. Astronot kıyafetlerinden dikkat çeken detay ve formlar ise ceketler ve paltolar da görünüyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.