• Arama

New York Moda Haftası 2019-20 Sonbahar Kış Trendleri

New York Moda Haftası 2019-2020 defilelerinden öne çıkan trendleri inceleyin.

Yüksek Boyunlu Fırfırlar

Balıkçı yakalar, 2019-20 sonbahar kış dönemine, Viktorya formuyla büyük bir değişikliğe uğrayarak geliyor. Sonbaharın en gözde koleksiyonlarına hava katan romantik dantelleri, fırfırları ve çiçek desenlerini düşündüğünüzde, bu yüksek boyunlu fırfırların ne kadar cool görünebileceğini tahmin eder misiniz? Trende öncülük eden koleksiyonlardan Marc Jacobs ve Brock Collection’ın fırfırları gözümüze biraz büyük gözükse de Tory Burch’ün zarif tasarımları gardırobunuzun vazgeçilmezi olabilir.

Tüylerin Yükselişi

Her gün daha fazla lüks markanın gerçek kürk kullanmama kararı alması, modanın tüylere dönmesine sebep oldu. Renkli, çekici ve abartılı tüyler, 2019-20 sonbahar kış koleksiyonlarından rüzgar gibi geçti. Prabal Gurung’un rengarenk ve Oscar De La Renta’nın bembeyaz tüyleri birer arzu nesnesi olmaya adayken Michael Kors Collection’ın tarzı ise şıklığıyla göz doldurdu.

Yeni Nesil Yamalar

New York Moda Haftası’nda tasarımcılar, 70’lerin popüler deseni yamalara, 2019 kadınları için modern bir görünüm getirdi. Michael Kors ve Oscar De La Renta, bu desenlerle kabanlara nostaljik bir hava katarken, Eckhaus Latta ise renkli yamaları süveter takımlarıyla birleştirdi.

Beli Vurgulama Zamanı

2019-2020 sonbahar kış dönemi, beli ortaya çıkarma zamanı! Geçen sezonun trendi tam bel oyuğuna takılan kemerler, defilelerde farklı varyasyonlarla karşımıza çıktı. Takımların üzerine takılandan montun üzerine takılana kadar farklı kullanılan bu kemerleri takmanın tam sırası değil mi? Unutmayın ki beli vurgulamak bir kadını her zaman zarif gösterir.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.