Dünyanın En Yeni Otelleri

 

Dünyanın En Yeni Otelleri

Hästens yatakları ile kaliteli bir uyku uyuduk ve Dünyanın En İyi Otelleri'ni yazdık.

Phum Baitang

Kamboçya’nın Siem Reap Eyaleti’nde yer alan Phum Baitang, etrafı yeşilliklerle dolu, beş yıldızlı lüks bir hotel. UNESCO dünya mirası sayılan ve dünyanın en büyük tapınak şehri olan Angkor Wat’ta bulunan Phum Baitang, lüksü, kültürü, tarihi ve doğayı bir arada sunuyor.

Six Senses, Qing Cheng Mountain

Çin’deki Qing Cheng Dağları’nın eteklerinde, büyüleyici manzarasıyla dikkat çeken Six Senses, Qing Cheng Mountain, UNESCO’nun koruma altına aldığı bir bölgede bulunuyor. Dağların eteklerinde, lüks ve sıra dışı bir deneyim yaşamak için muhteşem bir alternatif.

The Highlands

Tanzanya'da, Ngorongoro Koruma Alanı’nda açılan The Highlands, lüks bir kamp deneyimi sunuyor. Oldukça modern bir şekilde dekore edilen çadırlardan dışarı adım attığınız an, fillerle ve leoparlarla karşılaşabilirsiniz.

Leeu House

Aralık ayında, Güney Afrika’daki Franschhoek Valley’de açılan beş yıldızlı Leeu House, 12 odasıyla kişiye özel, ultra lüks bir tatil deneyimi yaşatıyor. Mimarisiyle dikkat çeken otelde, kendinizi bir masal kahramanı gibi hissedebilirsiniz.

Palazzo Fendi

Roma’da, Palazzo Fendi’de, Fendi Private Suites adlı yedi odalı bir otel Fendi ailesi tarafından açıldı. 17.yüzyıldan kalma bir mimariye sahip olan otelde, ünlü mimar Marco Costanzi’nin imzası var. Roma’da lüks bir deneyim yaşamak isteyenler için harika bir deneyim.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular