Baume&Mercier’in Yeni Saati Capeland Shelby Cobra

 

Baume&Mercier’in Yeni Saati Capeland Shelby Cobra

Baume&Mercier'in en yeni saat modeli; Capeland Shelby Cobra 1963; otomobilin gücünü ve üstün performansını yansıtan bu 44 mm’lik saat zariflik ve dakikliğin bir simgesi adeta. Cobra’nın ABD ulusal şampiyonasında ilk zaferini kazandığı 1963 yılına istinaden 1963 adet limitli üretilmiş.

Yeni tasarımda Sebring pistinin alışılmışın dışında yatay formlu sarı çizgileri ön plana çıkıyor. Ortak çalışma olarak sonucu ortaya çıkan modelin saniye ibresinin tepesinde Shelby’nin efsanevi Cobra amblemi yer alıyor.

Erkek saatleri arasında ekonomik fiyatları ile lüksün en ulaşılabilir halini simgeleyen Baume&Mercier'in saat modelleri geniş bir yelpazede farklı beğenilere hitap ediyor.

 Sarı kauçuk ve kauçuk astarlı siyah timsah derisi kayış alternatifleri bulunan ve ADLC ve paslanmaz çelik olmak üzere iki farklı materyalin kullanıldığı saatte ayrıca kadranla uyumlu iki farklı kayış opsiyonu da bulunuyor. Kauçuk siyah kayışlı model (Capeland Shelby Cobra 1963 Competition) Shelby’nin farlarına benzerken, deri kayışlı modeli (Capeland Shelby Cobra 1963) spor otomobilin ruhunu yansıtıyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular