• Arama

Swarovski’nin Yeni Koleksiyonu Sea Of Sparkle

 

Swarovski’nin Yeni Koleksiyonu Sea Of Sparkle

Swarovski'nin yeni koleksiyonu Sea of Sparkle; denizaltının tüm güzelliklerini kristalin ışıltısı ile birleştirmiş. Bu sezon, Swarovski’nin imzası olan Stardust ve Slake bileklikleri birbirine örerek, farklı renkleri bulunan tek bir bileklik yaratılmış. Bir kaç bilekliği üst üste takarak bileğinizde bir renk sarmalı yaratabilir ya da tek başına kullanarak kıyafetinize bir ışıltı dokunuşu katabilirsiniz. Markanın Kreatif Direktörü Nathalie Colin, “Bileklikleri hem kişisel bir tarz yaratacak, hem de sezonun son moda renklerini yansıtacak şekilde üst üste takmayı çok seviyorum” diyor. “Bu sezon tercihim, cesur bir yüzüğü zarif kristal işlemeli bir bant yüzükle kombinleyerek havalı bir kontrast yaratmak. Ya da kolyenin göz alıcı renkleri ile mükemmel uyumlu birkaç yüzüğü birlikte takmak” diyen Nathalie Colin’in tavsiyesine uymayı planlıyoruz.

Swarovski'nin Yeni Koleksiyonu ve Miranda Kerr

Yeni İlkbahar/Yaz koleksiyonunun yanı sıra Swarovski özel günler ve kutlamalar için de mükemmel takılar sunuyor. Sevgililer Günü koleksiyonunda bugüne kadarki en geniş kalp motifi seçkisi yer alıyor. Son iki yıldır olduğu gibi Swarovski’nin yeni İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu da Miranda Kerr tarafından sunuluyor. Kampanyanın fotoğraf çekimleri efsanevi fotoğrafçı Barnaby Roper tarafından gerçekleştirilmiş, reklam kampanyasının stilistliğini ise Jessica Diehl yapmış.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.