• Arama

Şubat Ayında Göze Çarpanlar

Şubat ayında markaların öne çıkan yeniliklerini ilk siz görün.

COS 2019 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

COS 2019 İlkbahar/Yaz koleksiyonu birçok elementi içinde barındıran eşsiz bir sartoryal yolculuğa çıkıyor. Hareket özgürlüğünün eforsuz ve canlı çağrışımıyla tasarlanan her bir parça, hava ve su elementlerinin izlerini taşıyor. Tıpkı doğada olduğu gibi, koleksiyonun içinde gelişen silüetler hareketlilikten durağanlığa, opaktan transparana elementlerin değişken yapılarını yansıtıyor. Kullanılan kumaşların dokuları ve performansları tasarımların merkezinde yer alıyor. Yırtılmayan kumaşlardaki parlak ve şeffafın birlikteliği ışıktan ilham alırken akışkan muare kumaşlar ise suyu anımsatıyor. Koleksiyon bu temaları yansıtan, beklenmeyen renklerden oluşuyor. Gökyüzünden okyanusa, indigodan gece mavisine kadar uzanan mavi spektrumuna duru beyazlar, bej ve kremsi tonlar, griye çalan eflatun, koyu gri, bordo ve koyu kahveler eşlik ediyor.

Micheal Kors Sky Blossom

Michael Kors Sky Blossom, güneşli bir bahar gününden ilham almış sınırlı sayıda üretilen özel bir koku. Parfüm ilk anda sizi bergamot ve turunçgillerin canlandırıcı dokusuyla karşılıyor. Tatlı limon aromaları tazeleyici bir dokunuşla duyuları uyandırıyor. Frezya ve yeşil çay dokunuşu parfümün kalbine çiçeksi bir tat verirken, parfümün alt notalarında misk’in vazgeçilmezliğiyle göze çarpıyor.

Chloé Wendy Koleksiyonu

İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonuyla birlikte sunulan yeni ve hafif “Wendy” stili, Altın rengi, Açık Altın rengi ve Pembe Altın rengi şeklinde üç metalik yüzey seçeneğiyle tasarlanan ince bir dairenin çevrelediği yuvarlak camlarla dikkat çekiyor. Yüzer gibi görünen camlar, tel misina parçasıyla askıda duruyor, çerçevenin ön kısmı ise sağ camın içinden geçerek çerçeveye beklenmedik bir dokunuş kazandıran iki metal halka ile zenginleştiriliyor. Yeni “Wendy” güneş gözlüğünün yukarı doğru kıvrılan sapları, çerçevenin ön kısmına entegre bir menteşe ile bağlanarak kavisli bir profil oluşturuyor.

Christian Louboutin Run Loubi Run Koleksiyonu

Louboutin imzasını taşıyan ayakkabılar yaklaşık otuz yıldır tarihe geçen tasarımları ve üstün bir kaliteyi gururla yansıyor. Kuralları yıkmayı seven Christian Louboutin, şimdi de imzasını yeni kentsel alanlara taşıyor. Louboutin sneaker ayakkabılar ister kırmızı halıda, ister hareket halinde olsun, günlük yaşamın her anında unutulmaz moda anıları yaratmaya devam ediyor. 

Spor giyim artık yaygın bir trend olarak benimsenirken, söz konusu Christian Louboutin olduğunda şu kadarı kesinlikle söylenebilir: kentsel demek sade olmak anlamına gelmeyebilir. Esprili bir coşkuyla en zarif üst yüzleri yaratan tasarımcı, parıltılı deriler ve satenle zarafet, neon renklerle de eğlence sunuyor. Sneaker ayakkabı deyince aklınıza temel parça gelmesin, çılgın renkler ve karışık malzeme kombinasyonları ile enerjinize pozitiflik katın! 

Hemington İlkbahar Yaz 2019 Koleksiyon

Smart casual erkek giyim markası Hemington, İlkbahar Yaz koleksiyonunu tasarımcı Sascha A. Klump ve Hemington Ceo’su Umut Boz ev sahipliğinde Aslı Tunca evinde tanıttı. Hemington kalıplarla sınırlanmayan ve hayatının yönünü kendi çizen erkekler için özel detaylara sahip koleksiyonlarını en kaliteli iplik ve kumaşlarla üretiyor. Mısır’ın bereketli ve kadim topraklarında yetişen dünyanın en kıymetli hammaddelerinden Giza pamuğunun yoğun olarak kullanıldığı koleksiyon, ilkbahar yazı hafif, doğal ve nefes alan parçalarla karşılıyor. Emprime ve nakışlı t-shirtler, keten ve pamuk gömlekler, non-iron pamuk gömlekler, pima pamuk gömlek ve t-shirtler, yazlık ipek trikolar ve giza pamuk trikolar, yüzde yüz saflık ve doğallık prensibiyle vücut buluyor.

Exquise Hybrid Tales Koleksiyonu

Farklı dokuları renk zenginliğiyle bir arada kullanmayı seven Exquise, İlkbahar/Yaz 2019 koleksiyonuna yepyeni form ve renkleri ekliyor. Seyyah şehirli kadınların dünyaya ve doğaya sadık, keşfetmeyi seven misyoner ruhu koleksiyondaki toprak tonlarıyla hayat buluyor. Doğadan ilham alan desenlerle bir arada kullanılan keten kumaşlar, Exquise kadınına modern bir seyyah imajı veriyor. Cesur formların kullanıldığı koleksiyonda, bel kıvrımına vurgu yapan etek ve elbiseler, bacak boyunu cesurca ortaya çıkaran yırtmaçlar, hacimli kol formları, uçuşan piliseler, üç boyutlu çiçekler ve boncuklu büyük püsküllerle tamamlanan bağcıklar ön planda.

Michael Kors Saat Koleksiyonu

Havaların yavaş yavaş ısınmaya başladığı bahar döneminde Michael Kors yeni saat modellerinde kullandığı pembe ve beyaz altın renklerinin ışıltısıyla içimizi ısıtıyor. 
Yeni saat modellerinde pembe ve beyaz altın renginin zarafetini kusursuzca yansıtan Michael Kors, yuvarlak beyaz kadınsı kadranı ve kadran içerisinde yer alan ışıltılı taşlarla süslediği yeni sezon saati ile göz kamaştırıyor.Pembe altın severler için ise tasarladığı pembe altın bezeli yine pembe altın bilezikle birleştiren Michael Kors, 2019 kadın koleksiyonuna zarif ve şık bir model daha ekliyor. 

İpekyol İlkbahar 2019 Koleksiyonu

Ipekyol İlkbahar 2019 Koleksiyonu, modern, feminen ve minimal görünümleriyle sezonu naif bir şekilde selamlıyor. Yeni mevsime eşlik eden silüetler, içinde barındırdığı zarif detaylarıyla Ipekyol kadınına kusursuz bir seçki sunuyor.

Zarif sırt detayıyla öne çıkan trençkotlar, gündüzden geceye değişen hava durumuna uyum sağlıyor. Renk oyununa eşlik eden triko elbiseler, illüzyon etkili desenleriyle davetkar yönünü ortaya koyuyor. Modern çizgilere sahip kıvırma, büzgü, düğüm efektli elbise ve bluzlar, sezonun öne çıkan parçaları arasında yerini alıyor. 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.