2016 Avrupa Yılın Yatı Ödülleri

 

2016 Avrupa Yılın Yatı Ödülleri

2016 Avrupa Yılın Yatı Ödülleri Düsseldorf Tekne Fuarı'nın açılış gecesinde Oscar vari bir törenle sahiplerini buldu. Beş ayrı kategoride verilen ödüllere aday tekneler jüri tarafından iki hafta boyunca test edildi. Kazanan tekneleri OGGUSTO olarak sizin için yazdık.

2016 Yılın Yatı - Lüks Gezi Teknesi

İtalyan üretici Grand Soleil’den, Akdenizli seri gezi teknesi üreticileri ile kuzeyli muhafazakar üreticiler arasındaki açığı kapayacak seksi, daha lüks, klas ve hızlı tekne arayanlar için ideal bir tekne, 46 LC. Özellikle Akdeniz’in mavi sularında hafif rüzgarlarda bile keyifle seyir yapabileceğiniz ve her türlü konforu barındıran bu tekneyi biz çok sevdik.

2016 Yılın Yatı - Performans Teknesi

Mühendislik kalitesi ve görünüşüyle yeni bir trendsetter olan bu tekne; Güney Amerikalı dizayn dokunuşlarıyla İtalyan stilini biraraya getiren, lüks performans için ideal bir kuğu.

2016 Yılın Yatı - Aile Teknesi

Üst sınıf ekipmanları, inanılmaz performansı, gerçek anlamdaki stili ile yeni Hanse 315 gelecekteki sahiplerinin tüm beklentilerini karşılayacak nitelikleri ile ilk olarak Ocak ayının ilk günlerinde sizler için yazdığımız; Londra Tekne Fuarında gözümüze çarpmıştı. İlk görüşte beğendiğimiz bu tekne bizleri yanıltmadı ve aile teknesi kategorisinde Avrupa’da yılın teknesi ödülünü aldı. Haklıymışız galiba.

2016 Yılın Yatı - Multihull

Bu nefes kesici, hafif trimaran, ailesi ve arkadaşlarıyla rahat bir hafta sonu geçirmek isteyen yarışçı ruhlu yelkenciler için dizayn edilmiş. Gerçekten de inanılmaz performansı ve kolay kullanımı ile göz dolduruyor.

2016 Yılın Yatı - Özel Yat

Söz verdiğinden daha fazlasını sunan bir dizayn ile bu yılki yarışmanın en çok heyecan uyandıran yelkenli teknesi Quant 23. İncecik foiller üzerinde erişebileceğiniz süratin yüzünüzde oluşturacağı gülümsemeyi şimdiden tahmin edebiliyoruz.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular