• Arama

Kayakapı Premium Caves Dünyanın En Lüks Oteli Seçildi

Tripadvisor tarafından açıklanan “Dünyanın En İyi Lüks Oteli” listenin ilk sırasında Kapadokya’da bulunan Kayakapı Premium Caves’i keşfedin.

Kapadokya’nın başkenti Ürgüp’ün ilk yerleşim merkezlerinden olan ve "Ağalar Mahallesi" olarak tanımlanan Kayakapı Mahallesi’ni, Kayakapı Premium Caves görkemli bir havaya bürüdü. 10. yüzyıl Kaya Kilise’si, Selçuklu Camii’si ve Aziz Yuhannes’in evine ev sahipliği yapan bu tarihi mahallede, eşsiz Ürgüp manzarası ile konaklamak istiyorsanız doğru adrestesiniz…

Kayakapı Premium Caves, yüzlerce kayadan ve tarihi yapıdan oluşuyor. UNESCO ve Dünya Kültür Mirasi Merkezi’nin tam desteğini almış durumda. Tarihi, uçsuz bucaksız manzara ile buluşturan otel, ihtiyaç ve lüks için dekore edilen 33 m² ile 253 m² arası farklı özellik ve kategorideki Mağara Oda, Süit ve Konaklarda misafirlerini ağırlıyor.

Otelin Diğer İmkanları

Maide Restaurant

Tarihi Davut Ağa Konağı içerisinde bulunan Maide Restaurant, havuz kenarında konumlanıyor. Otelin ana restaurantı olan Maide, özellikle zengin kahvaltısı ile ünlü. Kahvaltıdan sonra ise a la Carte menüsüyle hem dünya hem de yerel lezzetler sunuyor.

Bistro Manzara

Otelin iki süiti “Arabacı Köylü Mehmet Evi” ve “Kunduruca Fehmi Evi”nin arasında yer alan Bistro Manzara, öğle saatlerinde aperatif yiyecek ve içecekler sunuyor. Bu mekanın terasından Üsküp manzarasını izlemek ayrı bir keyif veriyor.

Cazgır Lounge

Cazgır Lounge da aynı Maide Restaurant ve Şekerci Mahzeni gibi Davut Ağa Konağı‘nda bulunuyor. Rahat antika bir koltukta oturup günlük gazetelerinizi, aylık dergilerinizi okumak veya televizyon izlemek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Yüzme Havuzu

Tarihi Davut Ağa Konağı içerisinde bulunan Kayakapı’nın en popüler alanında, yaz aylarında (Mayıs sonu - Eylül başı) Ürgüp'ün muhteşem manzarasının keyfini çıkartabilirsiniz. Yüzme Havuzu toplam alanı çocuk bölümü de dahil olmak üzere 90m2’dir. Havuzun tabanında Cam Mozaik kullanılmış olup, tabanda Kayakapı ve Kapadokya’nın eşsiz panoromik silüeti oluşturulmuştur.

Spa

Hamam, sauna ve çeşitli masaj seçeneklerinin olduğu spanın en can alıcı noktası atmosferi. Restorasyon yapılmış bir mağarada kendinizi şımartmak oldukça keyfli.

Toplantı Odaları

Kayakapı Premium Caves, güzel bir tatil yapmak için ideal bir lokasyon olmasının yanı sıra son teknoloji aletlerinin olduğu geniş toplantı salonlarıyla iş seyahatleri için de oldukça uygun.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.