• Arama

Paris'in En İyileri Valerie Messika

 

Paris ve En İyileri

Dünyaca ünlü mücevher markası Messika'nın yaratıcısı Valerie Messika, Paris sırlarını OGGUSTO'yla paylaştı. İşte Paris ve En İyileri...

KALIN

The Royal Monceau Hotel romantik bir gece geçirmek için en doğru tercih. Pazar günleri, sundukları lezzetli kahvaltının tadını çıkarmak ve keyifli vakit geçirmek için kızlarım ve kocamla birlikte sık sık geliriz. En sevdiğim mimarlardan biri olan Starck’ın tasarladığı bu sıcak, rahat ve feminen atmosferde kendimi iyi hissediyorum.”

 

DENEYİMLEYİN

“Paris sokaklarında, özellikle de Seine Nehri’nin kıyısında yürümekten keyif alıyorum. Burası, buradaki insanlar, onların stilleri, hal ve hareketleri bana ilham veriyor. Aslına bakarsanız bana ilham veren pek çok şey var. Gözlemlemek işin en önemli kısmı. Seyahatlerimde bana esin kaynağı olacak şeyler arıyorum, mimari ve iç mimari tasarımlar da bunların başında geliyor.”

 

KENDİNİZİ ŞIMARTIN

“Ünlü bir şef ve çok beğendiğim Christine & The Queens’in bize özel verdiği konserle terasımda keyifli bir akşam. Bir keresinde, ünlü şef Akrame bize yemek yapmıştı. Onun yemeklerine bayılırım, her zaman çok orijinal tarifler sunar.”

 

TADIN

“Basın toplantılarımı genelde en iyi gastronomik Japon restoranlarından biri olan, Place Vendôme yakınlarındaki The Kinugawa Restaurant’da düzenlerim. Japon mutfağının geleneksel ve çağdaş tarifleri burada harmanlanmış. Paris’in merkezi, en sevdiğim bölgelerden biri, bir de Uzak Doğu yemeklerine düşkünlüğüm beni buraya çekiyor.”

İÇİN

The Raphael Terrasse Hotel yazın bir içki içmek için harika bir seçenek. Işıklar şehri Paris’in muhteşem panaromik manzarasının tadını burada çıkarabilirsiniz.”

 

GEZİN

“En son ziyaret ettiğim müze, Musée Rodin’di, üç senelik renovasyon çalışmasından sonra yeniden açıldı. Bu müzenin bahçesinde gezmeyi ve inanılmaz heykelleri hayranlıkla incelemeyi seviyorum. Feminen vücut şekilleri ve kıvrımlar ilgimi çekiyor.”

 

DENEYİN

“Kızlarımla birlikte Paris’teki en eski mahallelerden biri olan Île-Saint Louis’deki Berthillon’dan dondurma yemeye bayılıyorum.”

ALIŞVERİŞ YAPIN

“Montaigne Market, en trend kıyafetlerle aksesuarları bir arada bulabildiğim ve severek gezdiğim bir mağaza.”

 

TADINI ÇIKARIN

Pierre Hermé’de sıcak çikolataya hayır diyemiyorum. Oldukça lezzetli.”

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.