• Arama

Swissotel Pürovel Spa’nın Etkisi Kanıtlanmış Aromaterapi Bakımları

Swissôtel Pürovel Spa, bünyesindeki benzersiz aktif botanik bileşenlere sahip esansiyel yağlarla, her bir misafirinin ihtiyacına özel ayrı bir bakım hazırlıyor.

Swissôtel The Bosphorus bünyesindeki Pürovel Spa & Sport, İngiltere’nin ‘’well-being’’ alanındaki en seçkin markası Aromatherapy Associates’in, benzersiz aktif botanik bileşenlere sahip esansiyel yağlarıyla, her bir misafirinin ihtiyacına özel ayrı bir bakım hazırlıyor. Esansiyel yağlarıyla, beden ile zihin üzerindeki etkisini kanıtlamış, Aromatherapy Associates markasının deneyimli uzmanı Monica Fonseca, bu özel bakımları OGGUSTO okurları için anlattı.

Yağların cildimizle doğal bir ilişkisi var!


Esansiyel yağlar doğal ürünlerdir ve cilde uygulandığında vücudumuzda kendiliğinden bulunan yağlarla daha etkili bütünleşirler. Daha derine nüfuz edebilirler ve hatta dolaşım sistemimize dahi etki edebilirler. Yağların cildimizle doğal bir ilişkisi var, işte bu nedenle biz ürünlerimizde yapay olan hiçbir şeyi kullanmıyoruz. 

Uykunuzu iyileştirmek için; vetiver, papatya ve sandal ağacı


Sizin de bildiğiniz gibi, uykumuz gece boyunca vücudumuzu onarır ve gün içinde yaşadığı stresten kurtarır. Dolayısıyla, eğer iyi bir gece uykusu yoksa, örneğin cildinizi yenileyemediği veya sindirim sisteminizi iyileştirmediği kanıtlanmıştır. Bu nedenle de iyi bir gece uykusu sağlamak çok önemlidir. Deep Relax ürünümüz bu amaçla geliştirildi; içerdiği vetiver, papatya ve sandalwool ile derin bir uyku sağlamaya yardımcı oluyor.

Zihinsel berraklık için; papatya, biberiye ve frankincense


Günümüz döngüsünde düşüncelerimiz çok meşgul, çoğu zaman çok fazla endişe duyabiliyoruz, bazı şeylerin üstesinden gelmek zorlaşabiliyor,hatta anksiyete bozuklukları ve panik ataklar yaşayabiliyoruz. Konu zihnimiz olduğunda, ihtiyacımız olan şey frankincense. Bir kağıt mendilden koklayarak veya oda kokusu olarak kullandığınızda, zihninizi sakinleştirdiğini ve düşüncelerinizi odakladığını göreceksiniz. Destress Mind ürünümüz, papatya, biberiye ve frankincense ile zihinsel berraklık elde etmeye ve endişelerimizi hafifletmeye yardımcı bir ürün.

Kas ağrılarını hafifletecek; arnika, lavanta, karabiber, zencefil ve biberiye


Distress muscle ise arnika, lavanta, karabiber, zencefil ve biberiye içerikleriyle kas ağrılarını hafifletmek isteyen kişiler için ideal. Örneğin iş yerinde uzun bir günün ardından veya spor salonunda egzersiz yaptıktan sonra ağrıyı gidermeye yardımcı olmak ve kaslarınızı rahatlatmak için kullanabilirsiniz.

Daha genç bir cilt için; frankincense, elma çekirdeği, hurma, gül ve geranyum


Ayrıca cildi sıkılaştırıcı ve gençleştirici etkisiyle bilinen Frankincense gibi özel etken maddelere sahip bir anti aging serimiz var. Yine içerdiği elma çekirdeği ile cildin esnekliğini artırıyor, hurma ile kolajen üretimine yardımcı oluyor ve gül ise hücre yenilenmesini konusunda harikalar yaratıyor.  Son olarak geranyum ise cildi aydınlatma konusunda çok etkili.

Cerrahi müdahaleye gerek kalmadan cildin elastikiyetini artıran, canlandıran ve arındıran çok özel bir makine bakımı


Tüm bunlara ek olarak; Türkiye’de yanlızca Pürovel Spa & Sport’da bulunan ARL Facial cilt bakım cihazıyla da özel bir bakım sunuyoruz. ‘’Lifting’’ ve ‘’Deep Clean’’ olmak üzere, farklı ihtiyaçlara yönelik sunulan bu iki bakımla, cerrahi müdahaleye gerek kalmadan, kolay ve hızlı çözümler elde ediyoruz. ARL Facial, kas elastikiyetini geliştirirken cilt parlaklığını arttırıyor, cildi canlandırıyor ve daha derinlemesine bir cilt temizliği sağlıyor. Aynı zamanda kabarcık ve sivilce benzeri cilt problemlerinin azalmasına ve şişkinliğin giderilmesine yardımcı olarak gelişmiş bir bakım uyguluyor. 60 ve 90 dakika olmak üzere iki farklı çeşidi bulunan uygulama, 35 yaş ve üstüne öneriliyor. Fakat cildinde kırışıklığı çok olan kişiler için daha erken yaşta da bu işlem yapılabiliyor. ARL Facial cilt bakım cihazı, vücudunun herhangi bir yerinde metal olan kişilere uygulanamıyor. Bir de eğer çok yeni botox yaptırdıysanız, bu uygulamadan önce bir ay geçmesi gerekiyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.