• Arama

Chanel 2019 Couture Mücevher Koleksiyonu Camélia

Chanel 2019 Couture Mücevher Koleksiyonu 1.5 1 Camelia 5 Allure’yi tanıttı.

Gabrielle Chanel çiçeklerle çok içli dışlı değildi. Öyle ki gösterişli çiçek bahçelerini diğerlerine bırakarak etrafında sadece tek bir çiçeğin açmasına izin verdi; gösterişsiz, kokusuz ve dikensiz kamelyanın. Bu, dönemi için kışkırtıcı bir tavırdı. Zira Chanel onu tercih edene kadar kamelya erkeklerin yaka çiçeği olarak kullanılıyordu. Ancak Gabrielle, 1924’te siyahların üzerine bembeyaz kamelyayı bir mücevher gibi takarak bir ikonun doğuşunun haberini verdi.

Hatırlarsınız, bu Chanel’in kamelyayı mücevherlerinde ilk kullanışı değil; geçtiğimiz sene sunulan yüksek mücevher koleksiyonunda kamelyadan bir kelepçe vardı. Ayrıca Jardin de Camélias adlı 2013 koleksiyonu da bu çiçeğe adanmıştı. Chanel 2019 Couture Mücevher Koleksiyonu ile ise bir kamelya beş farklı baştan çıkarıcı sete dönüştürüldü. Kırmızılar, pembeler ve beyazlar içinde 50 parçadan oluşan olağanüstü bir set…

Dairesel geometrisi sayesinde sahip olduğu muhteşem simetri ile kamelya, pırlantalar, pembe safirler, roze altınlar ve yakutlar ile bezendi.

1.5 1 Camélia 5 Allure koleksiyonunda yer alan parçalardan 23 tanesi çok yönlü kullanım sağlayacak şekilde tasarlandı. Örneğin Rouge Incandescent beyaz altın kolye, çiçek içinde çiçek formu sayesinde takmak için beş farklı seçenek sunuyor.

Safir ve pırlanta yüzük Rose Intense, bir kolyenin ucu olarak da takılabiliyor.

Altın zincirinden ayrılan Rose Tendre, olağanüstü işçilikteki roze kuvars, pırlanta ve incilerden bir küpeye dönüşüyor.

Küpe, bileklik, kolye, yüzük, broş ve saatten oluşan bu harikulade koleksiyon, Gabrielle’nin kendisinin ve Chanel mücevherlerinin ne denli kıymetli ve özel olduklarının bir kanıtı.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.