• Arama

Montblanc’dan İki Yeni Limitli Model

Efsanevi saat markası Montblanc’ın sınırlı sayıda özel üretilmiş yeni modellerini inceleyin.

MONTBLANC 1858 AUTOMATIC CHRONOGRAPH LIMITED EDITION

Montblanc, 1858 Collection ile out door sporlarında ne kadar iddialı olduğunun tekrar altını çiziyor.  Dağların keşfetmeyi bekleyen doğasının yeşilliklerini bronz kasanın içerisinde cömertçe bileklere sunuluşunu izliyoruz. Yeni haki renkli kadranı nato kayışı ile mükemmel bir uyumu sergiliyor.  Zorlu koşullarda en okunabilir kadranları sunan 1920- 1930’ların profesyonel Minerva saatlerinden ruh alarak askeri kullanım ve keşif için yaratıldı. Bu tarihi saatlerden esinlenen Montblanc 1858 yeniden yorumlandı. Zaman içinde gelişen ve yenilikçi, son derece işlevsel, alüminyum ile zenginleştirilmiş bronz kasaya sahip geçmişin ruhunu yakalayan komplikasyonlarla yeni 1858 ailesi oluştu. Modelin bronze kaplı titanyum kasa arkasında “Spirit of Mountain Exploration” gravürüze edildi.  Sadece 1858 adet üretilen Montblanc 1858 Automatic Chronograph Limited Edition, otomatik kurum mekanik bir kronograf model. 48 saat güç rezerv ve 100 m suya dayanıklılık özelliği bulunuyor. Montblanc laboratuarlarında teste tutuldu ve özel olarak sertifikalandırıldı.

MONTBLANC HERITAGE PULSOGRAPH LIMITED EDITION 100

Montblanc saat evinin yeni ailesi Heritage Pulsograph Limited Edition 100 en önemli özelliği, koleksiyonerlerin “doktor saatleri” dediği ve geçmişte doktorlar tarafından nabız ölçmek için kullandıkları bir zaman çizelgesi olan modelden esinlenildi. 40-mm çapındaki kasa içerisinde üretilen model, çelikten imal edildi ve Montblanc Manufacture monopusher kronograf özelliği bulunuyor. Kadranın etrafında pulsometre skalası yer alıyor.  Zarif somon rengindeki kubbeli kadran, 1940'lı ve 50'li yılların Minerva kol saatlerinde görülebilecek birkaç klasik tasarım koduna sahip. Karanlıkta okunmasını sağlayan Super LumiNova kaplama ve mavileştirilmiş ibreleri ile zamanı gösteriyor. 12 ve 6 konumunun dışında zaman noktalarla ifade ediliyor. Antrasit Sfumato aligatör derisi kayışı ile 100 şanslı alıcısını bekliyor.

FİYATI: 28.000 €

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.