• Arama

Bir Yıldız Gibi Seyahat Edeceğiniz Cruise: Virgin Scarlet Lady

Virgin Voyages’in yeni cruise gemisi Scarlet Lady radarımızda.

Virgin Group’un kurucusu Richard Branson yeni bir cruise serisi suya indireceklerini duyurduğunda, bunun sektörün zeminini az çok sarsacağını tahmin ediyorduk. “Yirmilerimde, henüz bir cruise gemisine binmemiş olmama rağmen bir seri başlatmayı düşünüyordum. Cruise gemileri hakkında gördüklerim ve duyduklarım öylesine sıradan şeylerdi; oysa ben ben limana yanaştığında tüm bakışları üzerinde toplayacak bir tasarım hayal ettim,” sözleri de beklentilerimizi bir hayli yükseltmişti. Serinin ilki Scarlet Lady geçtiğimiz günlerde tanıtıldı ve onun şimdiden bir efsane olacağından kuşkumuz yok. 

Virgin Atlantics’in ilk uçaklarından birinin ismini alan Scarlet Lady, 2020 senesinde Miami’den suya indirilecek ve rotasını Karayipler’e çevirecek.

78 suitli Scarlet Lady Mega RockStar ve RockStar olmak üzere iki seviyeden oluşuyor. Seviyelerde ise Posh, Massive ve Gorgeous adı verilen üç farklı suit yer alıyor. Efsanelerin hayallerini yaşayabileceğiniz Massive Suit, içinde kendi müzik odası, ekstra yatak odası, gitarları ve amfileriyle bir rock yıldızı mabedinden farksız. Gemide sadece iki adet olan Massive Suit, gece yıldızları izleyebileceğiniz terası ve iki kişilik hamağıyla kusursuz bir alan kullanımına sahip.

Gemide sadece dokuz adet olan Gorgeous Suit ise kendine özel dinleme alanı, lüks mermerden banyosu ve saklambaçlı duşu ile kendinizi bir yıldız gibi hissedeceğiniz şekilde tasarlanmış.

2770 yolcu kapasiteli Scarlet Lady, sadece yetişkin yolcuları ağırlıyor. 20’den fazla yemek alanı, spa ve bakım merkezleri, eklektik eğlence alanları ve konsept tasarımı ile denizlere rock’n roll ruhunu getireceğe benziyor. Çevre dostu bir seyahat vadeden geminin tek kullanımlık plastikleri yasakladığı sürdürülebilir pratikleri ile daha temiz bir deniz yolculuğu sunduğunu da ekleyelim.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.