• Arama

Dünyanın En İyi 10 Ağaç Ev Oteli

Dünyanın farklı yerlerinden, en güzel ağaç ev otellerini mercek altına aldık.

Yeşilliklerin arasına konumlanmış doğayla iç içe olan ağaç ev oteller farklı bir tatil deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Konfordan ve lüksten ödün vermeyerek doğanın mucizelerini yaşamanızı sağlayan ağaç ev otellerinin en iyilerini sizin için derledik.

Treehotel, İsveç

İsveç Laponya’nın uzak bölümlerinde yer alan Treehotel, İskandinav tasarımı ağaç evleriyle şehir hayatından ve stresten uzaklaşmak için gelebileceğiniz en güzel otellerin başında geliyor.

Post Ranch Inn, Amerika

Dağların içinden çıkmış gibi görünen Post Ranch Inn, ağaçlarla çevrilerek misafirlerini büyülüyor. Geri dönüştürülmüş malzemelerle tasarlanan, çevre dostu otelin gün batımı manzarasını izlemeye doyamayacaksınız.

Keemala, Phuket, Tayland

Phuket Adası’nın doğal ortamının içerisine saklanmış Keemala, Kamala Köyü ve Andaman Denizi’nin muhteşem görünümünü sunuyor. Büyüleyici gür ormanlıklar arasında tatilinizi yaparken kendinizi harikalar diyarında gibi hissedeceksiniz.

Tsala Treetop Lodge, Güney Afrika

Nefes kesici güzellikteki Plettenberg Bay’e bakan Tsala Treetop Lodge, Garden Route’un tam kalbinde yer alıyor. Sadece dünyanın en güzel manzaraya sahip otellerinden biri değil, aynı zamanda kendini şımartmak isteyenler için mükemmel bir otel.

Chewton Glen, İngiltere

Doğayı en iyi şekilde hissetmek için cam duvarlarla tasarlanmış olan Chewton Glen, listenin en lüks otellerinden biri. Sıcak renklerle tasarlanmış odaları ile kendinizi rüyada hissedeceksiniz.

Hapuku Lodge + Tree Houses, Yeni Zelanda

Dağlarla denizin arasında büyüleyici Kaikaoura ve Büyük Okyanus manzaralı Hapuku Lodge, konuklarına eşsiz bir konfor sağlıyor.

Beyond Lake Manyara Tree Lodge, Tanzanya

Vahşi yaşamı konuklarına yaşatmayı vizyon haline getiren Beyond Lake Manyara Tree Lodge, Tanzanya’da yer alıyor. Ayrıcalıklı ve olağanüstü bir yolculuğu çıkmak isteyenler için mutlaka görülmesi gereken otellerden biri.

Wilderness Safaris Bisate Lodge, Ruanda

Wilderness Safari, Volcanoes Ulusal Parkı’nın yakınında bulunmakta. Çevreye duyarlı ilkelere bağlı kalınarak tasarlanan otelin yakınındaki ulusal parkta goril gruplarından biriyle karşılaşmak eşsiz bir deneyim olacaktır.

Four Seasons Tented Camp Golden Triangle, Tayland

Tayland’da Golden Triangle bölgesinde konumlanan Four Seasons Tented Camp Golden Triangle farklı deneyimler yaşamanız için tasarlanmış harika bir otel. Doğaya meraklı biriyseniz eğer Four Seasons’ın alışılmış konforunda filleri doğal ortamlarında görme şansını yakalayabilirsiniz.

Ivory Lodge, Lion Sands Game Reserve, Güney Afrika

Doğal malzemelerle inşa edilmiş Lion Sands, modern iç ve dış tasarımıyla yeşillerin arasında huzur arayanlara özel tasarlanmış. Villaların her biri adını yerli kuşlardan alıyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.