• Arama

Kayak Tatili İçin Stil Önerileri

Kayak tatilinizde şıklığınızdan ödün vermemek için stil önerilerimize göz atın.

Soğuk kış mevsiminin kendine has beyaz örtüsü, dağların temiz havasıyla birleştiğinde tatil planlarının rotası da değişiyor. Eksiyi gösteren derecelere aldırmadan, karların arasında vakit geçirmek ve kayak mevsiminin tadını çıkartmak gerçekten mükemmel. Tabii bu tatil için valiz hazırlığı yapmanın da ayrı bir eğlencesi var.

Sahip olduğu kısa soluklu popülerliğe rağmen kayak mevsimi de kendi içinde bir moda oluşturmayı başardı. Yaz mevsiminin tekli parçalarına tezat, kat kat giyindiğiniz kış mevsiminde birden fazla doğru parça seçmeniz gerekebiliyor. Tulumlar, kar pantolonları, montlar, kar botları ve üzerine eklenen aksesuarlarla birlikte seçim alanınız her zamankinden daha fazla. Özellikle de kış mevsiminin bu zamanlarını seviyorsanız sizin için bu süreç oldukça keyif verici geçebilir.

Kayak stilinizi hazırlarken en büyük avantajınız odak noktanızı istediğiniz parçaya yönlendirebilmeniz. Çünkü neredeyse her parça ve her aksesuar kendi içinde ön plana çıkacak kadar göz alıcı olabiliyor.

Kar botlarınıza ışıltı katmayı unutmayın

Bu göz alıcı seçkide tercihinizi kar botlarından yana kullanabilir ve sade tercihlerinizi  ışıltılı botlarınızla tamamlayabilirsiniz. Aynı şekilde montlar da bu yarışın öne çıkan diğer parçaları arasında yerini alıyor. Farklı dokuda kumaşlar, desenler ve yenilikçi detaylar bildiğimiz kar montlarını adeta arzu nesnesine döndürmeyi başardı.

Kayak stilinde izleyebileceğiniz çok fazla yol var. Ton sür ton kuralını uygulayarak tek bir rengin bir den fazla tonunu stilinize uygulayabilir, pastel renklerle romantik bir hava yakalayabilirsiniz. Dilerseniz son birkaç sezonu etkisi altına alan metalik yansımaları da kullanabilirsiniz.

Aksesuar seçimlerinizde metalik etkiden ilham alın

Özellikle güneş gözlükleri bu konuda en önemli ve etkili tamamlayıcılarınız olabilir. Kayak yaparken kullandığınız sportif gözlüklerin dışında aynalı güneş gözlüklerini ya da 80’lerin kare çerçeveli gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Bu seçim aynı anda hem modern hem de nostaljik bir stil yakalamanıza yardımcı olacak.

Stilinizde denge kurun

Kayak stilinde unutulmaması gereken son bir önemli detay daha var; dengeli seçimler yapmak. Her zamankinden çok daha fazla parçayı bir arada kullanacağınız için dengeleyici geçişler yapmalısınız. Çok gösterişli veya parlak parçaları soft renklerle, çok sade bir görünümü ise yıldız parçalarla tamamlayabilirsiniz.

 

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.