• Arama

Longines 50 Milyonuncu Saatini Üretti

Longines, 2018 yılında 50 milyonuncu saatini üreterek uzun ömrünün ve isminin karşılığını bir kez daha ortaya koyuyor. Bu özel olaydan dolayı 50.000.000 seri numarası ile yaratılacak olan parça, Longines'in tarihsel dönüm noktalarından birini simgeliyor!

Gelenek, zarafet ve performansla şekillenen 185 yılı aşkın bilgi birikimi, markayı en iyi saat üreticileri mertebesine yükseltmiştir. Longines, mirasını korumak için hiç durmadan çalışıyor. Bu tutku, markanın daha ilk zamanlarından itibaren saatlerini ardışık olarak numaralandırmasından da anlaşılabilir. Her Longines saati, önce 1969 yılına kadar atölye defterlerinde, daha sonra henüz dijital çağın yaşanmadığı 70'ler ve 80'ler boyunca mikrofilmlerde kayıt altına alınan kendisine özel, benzersiz bir seri numarası taşıyor. Dolayısıyla her saatin geçmişe dair izi, on yıllar boyunca geriye doğru sürülebilir ve her birinin kendine has bir kimliği var.

Longines saatlerinin izini bu kesinlikte sürebiliyor olmak, saatlerin onaylanma sürecini basitleştirirken üretimdeki gelişmelerin de doğru bir şekilde takip edilebilmesini mümkün kılıyor. Kanatlı kum saati logosunu taşıyan marka, 2018 yılında 50 milyonuncu saatini üreterek uzun ömrünün ve isminin karşılığını bir kez daha ortaya koymuş oldu. Bu özel olaydan dolayı 50.000.000 seri numarası ile yaratılacak olan parça, Longines'in tarihsel dönüm noktalarından birini simgeleyecek. The Longines Master Collection'ın bir parçası olan saat, markanın köklü mirasının ikonlarından birisi ve yakında piyasaya sunulacak yeni modelin habercisi olarak tasarlandı.

Klasik zarafet ve mükemmelliği bir araya getiren bu model, 64 saatlik güç rezervi sunarken, 40 mm çapındaki pembe altın kasasında yeni ve özel L897 otomatik kalibre ve saat 3 yönünde yıllık takvim taşıyor. Saat, dakika ve saniye göstergeleri, arpa motifiyle damgalanmış gümüş renkli bir kadranın karşısında duran mavi renkli çelik ibrelerle hareket ediyor. Bu özel parçanın anısına yerleştirilen işleme, mekanizmanın girift işleyişini açığa çıkaran şeffaf arka kapağı süslüyor.

E-Bülten Üyeliği
X
SÖZLEŞME

Bu internet sitesine girilmesi veya mobil uygulamanın kullanılması sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zararlardan ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını, tarafımdan internet sitesinde E-Bültene üye olmak için veya başkaca bir sebeple verdiğim kişisel verileri, özellikle de isim, adres, telefon numarası, e-posta adresi, banka bilgisi, yaş ve cinsiyetle ilgili benzeri bilgileri kendi rızam ile paylaştığımı, ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun nin bu bilgileri kullanmasına muvafakat ettiğimi, bu bilgilerin 3.gerçek ve/veya tüzel kişilerin eline geçmesi ve bu şekilde olumsuz yönde kullanılması halinde ve/veya bu bilgilerin başkaca kişiler ile paylaşılması halinde ÖZGÜ İLETİŞİM PAZARLAMA DANIŞMANLIK TANITIM VE E-TİCARET HİZ. ('OGGUSTO') nun sorumluluğunun olmadığını gayri kabili rücu, kabul, beyan ve taahhüt ederim.