En Tatlı Ev Sahipleri

 

En Tatlı Ev Sahipleri

Gurme yiyeceklerle dolu minibarlar, dünyaca ünlü mimarların elinden çıkmış lobiler, Michelin yıldızlı yemekler... Hepsini unutun, yeni gözde en tatlı ev sahipleri olan oteller.

Londra’ya bir saat uzaklıktaki Four Seasons Hampshire’da kanal teknelerine binmekten biniciliğe, bisikletten balık avlamaya kadar İngiliz kırsalının dillere destan tüm güzelliklerine yaşamak mümkün. Otelin asıl sahibi ise tüm misafirlerin sevgilisi olan siyah labrador Oliver Beckington.

Le Bristol’de misafirleri iki mükemmel bekçi karşılıyor Birman kedilerinin özelliklerini taşıyan Kléopatre ve ondan gözlerini ayıramayan aşık Fa-Raon. Bu kediler güzelliklerini “dünyanın en iyi otel restaurantı” seçilen Epicure’ün lezzetlerine borçlular.

“Hayatlarında kutsal bir arayış içinde olanlar“ için tasarlanmış Sacred House; “başka bir evren” olan Kapadokya’da. Farklı duygulara göre dekore edilmiş 21 oda arasında seçim yapmak zor olsa da harika bir ev sahibi olan Mistik her odaya aynı ilgiyi gösteriyor.

100 yıllık geçmişi ile Nice’in efsanevi oteli Le Negresco, sadece servisi ile değil 6000 sanat eserlik kolleksiyonuyla da meşhur. Brunei Sultanı'ndan, Bill Gates’e kadar oteli almak isteyen herkesi red eden 90 yaşındaki Jeanne Augier’in kedisi Carmen, gününü Bar’da keyif yaparak geçiriyor.

E-Bülten Üyeliği
OGGUSTO.COM'un özenle seçilmiş gustolu içeriğini haftalık olarak takip etmek için e-bültenimize üye olun.
İlginizi Çekebilecek Konular